Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Homel - Bobrujsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Homel — Bobrujsk

Najlepsza oferta

Codziennie
15:00
Czas przejazdu02 h. 20 min
Homel
Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1
17:20
Bobrujsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Stantsionnaya 5
18,72 
Przewoźnik: ООО " АвтоТрансСтиль" г.Минск ПРОЧИЕ
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
5.0

Rozkład jazdy autobusów Homel — Bobrujsk w 2019 roku

Codziennie
16:15
Czas przejazdu02 h. 39 min
Homel
Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1
18:54
Bobrujsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Stantsionnaya 5
20,71 
Przewoźnik: ЧУП "Владтрансавто" ПРОЧИЕ
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
pon, wto, śro
08:40
Czas przejazdu03 h. 22 min
Homel
Dworzec autobusowy, ulitsa Kurchatova 1
12:02
Bobrujsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Stantsionnaya 5
27,24 
Przewoźnik: ИП Ходаковский ПРОЧИЕ
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Homel
Do miasta Bobrujsk
Do miasta Homel
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu