Moje Bilety
PL
Polski
English

Podróż powrotna:

Mariupol – Boryspol

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Boryspol — Mariupol

Najlepsza oferta

Codziennie
18:05
Czas przejazdu15 h. 40 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kijowsky Shlyakh 84

09:45
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy No. 2 Piwdenny, prospekt Myru 118B

56,14 

Rozkład jazdy autobusów Boryspol — Mariupol w 2019 rok roku

Codziennie
19:00
Czas przejazdu12 h. 45 min
+1 dzień

Boryspol

Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town, ul. Kyivskyi Shliakh 67

07:45
+1 dzień

Mariupol

Sklep Brusnychka, bulvar Shevchenka 89/105

85,11 
Codziennie
19:00
Czas przejazdu13 h. 00 min
+1 dzień

Boryspol

Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town, ul. Kyivskyi Shliakh 67

08:00
+1 dzień

Mariupol

Сentrum handlowe Obzhora, prospekt Budivelnykiv 125

85,11 
W niedziele
13:10
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

04:30
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy No. 2 Piwdenny, prospekt Myru 118B

94,51 
pon, śro, pią
13:10
Czas przejazdu15 h. 50 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

05:00
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy, ul. Kuindszi 115

94,51 
W niedziele
13:10
Czas przejazdu15 h. 50 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

05:00
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy, ul. Kuindszi 115

94,51 
Popularne kierunki
Z miasta Boryspol
Do miasta Mariupol
Do miasta Boryspol
Z miasta Mariupol
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu