Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Boryspol — Mariupol w 2019 rok roku

Codziennie
18:05
15 godz. 40 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kijowsky Shlyakh 84

09:45
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy Południe, prospekt Myru 118B

55,90 
18:00
Boryspol
Przystanek, ul. Kijowsky Shlyakh 84
22:40
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
01:45
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
03:25
Pawłohrad
Dworzec autobusowy Pawlograd, ul. Dniprovska 115
05:25
Pokrowsk
Dworzec autobusowy Pokrovsk, ul. Zakhysnykiv Ukrayiny 1
05:49
Sełydowe
Przystanek autobusowy "Auto shop", ulica Kozatskaya
06:15
Kurachowe
Dworzec autobusowy Kurakhovo, prospekt Zaporizkyy 46
07:10
Wuhłedar
Dworzec autobusowy Wuhłedar, ul. Trifonowa 1
08:05
Wołnowacha
Dworzec autobusowy, ul. Centralna 26
09:45
+1 dzień
Mariupol
Dworzec autobusowy Południe, prospekt Myru 118B
Punkty pośrednie (8)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Mariupol-Avto
  • Setra
Codziennie
19:00
12 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town, ul. Kyivskyi Shliakh 67

07:45
+1 dzień

Mariupol

Sklep Brusnychka, bulvar Shevchenka 89/105

84,75 
18:55
Boryspol
Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town, ul. Kyivskyi Shliakh 67
20:15
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
22:45
Połtawa
Przystanek autobusowy "ATL Auto Service", autostrada Charków; dom 2
01:10
Krasnohrad
Dworzec autobusowy Krasnohrad, ul. Poltavska 91
02:00
Nowomoskowsk
Przystanek, ul. Hetmanska 34
03:00
Pawłohrad
Przystanek, ul. Poltavska 179
04:55
Pokrowsk
Stacja benzynowa Paralel, ul. Zakhysnykiv Ukrainy 130
05:25
Sełydowe
Przystanek autobusowy "Auto shop", ulica Kozatskaya
05:45
Kurachowe
Stacja benzynowa Paralel, prospekt Zaporizkyi 1B
06:25
Wuhłedar
Dworzec autobusowy Wuhłedar, ul. Trifonowa 1
07:05
Wołnowacha
Dworzec autobusowy, ul. Centralna 26
07:45
Mariupol
Сentrum handlowe Obzhora, prospekt Budivelnykiv 125
08:00
+1 dzień
Mariupol
Сentrum handlowe Obzhora, prospekt Budivelnykiv 125
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SV-Trans Plus TK
  • MAN(free)
Codziennie
19:00
13 godz. 0 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town, ul. Kyivskyi Shliakh 67

08:00
+1 dzień

Mariupol

Сentrum handlowe Obzhora, prospekt Budivelnykiv 125

84,75 
18:55
Boryspol
Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town, ul. Kyivskyi Shliakh 67
20:15
Pyriatyn
Pyryatyn, Pyryatyn
22:45
Połtawa
Przystanek autobusowy "ATL Auto Service", autostrada Charków; dom 2
01:10
Krasnohrad
Dworzec autobusowy Krasnohrad, ul. Poltavska 91
02:00
Nowomoskowsk
Przystanek, ul. Hetmanska 34
03:00
Pawłohrad
Przystanek, ul. Poltavska 179
04:55
Pokrowsk
Stacja benzynowa Paralel, ul. Zakhysnykiv Ukrainy 130
05:25
Sełydowe
Przystanek autobusowy "Auto shop", ulica Kozatskaya
05:45
Kurachowe
Stacja benzynowa Paralel, prospekt Zaporizkyi 1B
06:25
Wuhłedar
Dworzec autobusowy Wuhłedar, ul. Trifonowa 1
07:05
Wołnowacha
Dworzec autobusowy, ul. Centralna 26
07:45
Mariupol
Сentrum handlowe Obzhora, prospekt Budivelnykiv 125
08:00
+1 dzień
Mariupol
Сentrum handlowe Obzhora, prospekt Budivelnykiv 125
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • SV-Trans Plus TK
  • MAN(free)
pon, śro, pią
13:10
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

05:00
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy Mariupol, ul. Kuindzhi 115

94,10 
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:55
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
01:00
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
03:10
Berdiańsk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
05:00
+1 dzień
Mariupol
Dworzec autobusowy Mariupol, ul. Kuindzhi 115
Punkty pośrednie (9)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W niedziele
13:10
15 godz. 50 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

05:00
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy Mariupol, ul. Kuindzhi 115

94,10 
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
15:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:55
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
01:00
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
03:10
Berdiańsk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
04:30
Mariupol
Dworzec autobusowy Mariupol, ul. Kuindzhi 115
05:00
+1 dzień
Mariupol
Dworzec autobusowy Mariupol, ul. Kuindzhi 115
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
W niedziele
13:10
15 godz. 20 min w drodze
+1 dzień

Boryspol

Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

04:30
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy Południe, prospekt Myru 118B

94,10 
13:05
Boryspol
Przystanek, ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
Przystanek, ul. Bohdana Chmielnickiego 100
14:50
Złotonosza
Dworzec autobusowy Zolotonosha, ul. Szewczenka 12
15:25
Czerkasy
Dworzec autobusowy Cherkassy-2, ul. Volodymyra Lozheshnykova 7
18:00
Krzemieńczuk
Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6
19:20
Werchniodniprowsk
Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk, ul. Titova 10
19:55
Kam'yans'ke
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Volodymyra Syrenka 3
21:10
Dnipro
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10
22:55
Zaporoże
Dworzec autobusowy Centralny, prospekt Sobornyi 20
01:00
Melitopol
Dworzec autobusowy Melitopol, ul. Interkulturna 204A
03:10
Berdiańsk
Dworzec autobusowy Berdyansk, prospekt Zakhidnyi 4
04:30
Mariupol
Dworzec autobusowy Mariupol, ul. Kuindzhi 115
05:00
+1 dzień
Mariupol
Dworzec autobusowy Mariupol, ul. Kuindzhi 115
Punkty pośrednie (11)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Boryspol
Do miasta Mariupol
Do miasta Boryspol
Z miasta Mariupol
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!