Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Boryspol — Mariupol w 2018 rok roku

18:00
Przystanek; ul. Kijowsky Shlyakh 84
Czas przejazdu 12 h. 40 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Południe; prospekt Myru 118B
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:10
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Mariupol; ul. Kuindzhi 115
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
13:10
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 15 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:30+1 dzień
Dworzec autobusowy Południe; prospekt Myru 118B
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W niedziele
13:10
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
Czas przejazdu 15 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
05:00+1 dzień
Dworzec autobusowy Mariupol; ul. Kuindzhi 115
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, pią
19:00
Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town; ul. Kyivskyi Shliakh 67
Czas przejazdu 13 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:00+1 dzień
Сentrum handlowe Obzhora; prospekt Budivelnykiv 125
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
19:00
Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town; ul. Kyivskyi Shliakh 67
Czas przejazdu 12 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
07:45+1 dzień
Sklep Brusnychka; bulvar Shevchenka 89/105
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
18:00
Czas przejazdu 12 h. 40 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kijowsky Shlyakh 84

06:40
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy Południe; prospekt Myru 118B

56
18:00
Boryspol
Przystanek; ul. Kijowsky Shlyakh 84
21:45
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
00:35
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
02:30
Zaporoże
"Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20"
06:40
+1 dzień
Mariupol
Dworzec autobusowy Południe; prospekt Myru 118B
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Auto-Mariupol s.a.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
13:10
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

05:00
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy Mariupol; ul. Kuindzhi 115

93
13:10
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
22:55
Zaporoże
"Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20"
01:00
Melitopol
"Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A"
03:10
Berdiańsk
"Dworzec autobusowy Berdyansk; prospekt Zakhidnyi 4"
04:30
Mariupol
"Dworzec autobusowy Mariupol; ul. Kuindzhi 115"
05:00
+1 dzień
Mariupol
Dworzec autobusowy Mariupol; ul. Kuindzhi 115
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W niedziele
13:10
Czas przejazdu 15 h. 20 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

04:30
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy Południe; prospekt Myru 118B

93
13:10
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
15:25
Czerkasy
"Dworzec autobusowy Cherkassy-2; ul. Volodymyra Lozheshnykova 7"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
22:55
Zaporoże
"Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20"
01:00
Melitopol
"Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A"
03:10
Berdiańsk
"Dworzec autobusowy Berdyansk; prospekt Zakhidnyi 4"
04:30
Mariupol
"Dworzec autobusowy Mariupol; ul. Kuindzhi 115"
04:30
+1 dzień
Mariupol
Dworzec autobusowy Południe; prospekt Myru 118B
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, pią
13:10
Czas przejazdu 15 h. 50 min
+1 dzień

Boryspol

Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6

05:00
+1 dzień

Mariupol

Dworzec autobusowy Mariupol; ul. Kuindzhi 115

93
13:10
Boryspol
Przystanek; ul. Kyivskyi Shliakh 2/6
13:55
Perejesław Chmielnicki
"Przystanek; ul. Bohdana Chmielnickiego 100"
14:50
Złotonosza
"Dworzec autobusowy Zolotonosha; ul. Szewczenka 12"
18:00
Krzemieńczuk
"Dworzec autobusowy Kremenchuk; ul. Teatralna 32/6"
19:20
Werchniodniprowsk
"Dworzec autobusowy Verhnedneprovsk; ul. Titova 10"
19:55
Kam'yans'ke
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Volodymyra Syrenka 3"
21:10
Dnipro
"Dworzec autobusowy Centralny; ul. Kurchatova 10"
22:55
Zaporoże
"Dworzec autobusowy Centralny; prospekt Sobornyi 20"
01:00
Melitopol
"Dworzec autobusowy Melitopol; ul. Interkulturna 204A"
03:10
Berdiańsk
"Dworzec autobusowy Berdyansk; prospekt Zakhidnyi 4"
05:00
+1 dzień
Mariupol
Dworzec autobusowy Mariupol; ul. Kuindzhi 115
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Kowel ATP DVT

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 13 h. 00 min
+1 dzień

Boryspol

Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town; ul. Kyivskyi Shliakh 67

08:00
+1 dzień

Mariupol

Сentrum handlowe Obzhora; prospekt Budivelnykiv 125

107
19:00
Boryspol
Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town; ul. Kyivskyi Shliakh 67
20:15
Pyriatyn
"Pyryatyn; Pyryatyn"
22:45
Połtawa
"Przystanek autobusowy "ATL Auto Service"; autostrada Charków; dom 2"
01:10
Krasnohrad
"Dworzec autobusowy Krasnohrad; ul. Poltavska 91"
02:00
Nowomoskowsk
"Przystanek; ul. Hetmanska 34"
03:00
Pawłohrad
"Przystanek; ul. Poltavska 179"
04:55
Pokrowsk
"Stacja benzynowa Paralel; ul. Zakhysnykiv Ukrainy 130"
05:25
Sełydowe
"Przystanek autobusowy "Auto shop"; ulica Kozatskaya"
05:45
Kurachowe
"Stacja benzynowa Paralel; prospekt Zaporizkyi 1B"
06:25
Wuhłedar
"Dworzec autobusowy Wuhłedar; ul. Trifonowa 1"
07:05
Wołnowacha
"Dworzec autobusowy; ul. Centralna 26"
07:45
Mariupol
"Сentrum handlowe Obzhora; prospekt Budivelnykiv 125"
08:00
+1 dzień
Mariupol
Сentrum handlowe Obzhora; prospekt Budivelnykiv 125
  • Autobus
  • MAN(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SV-Trans Plus TK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
19:00
Czas przejazdu 12 h. 45 min
+1 dzień

Boryspol

Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town; ul. Kyivskyi Shliakh 67

07:45
+1 dzień

Mariupol

Sklep Brusnychka; bulvar Shevchenka 89/105

107
19:00
Boryspol
Centrum handlowo-rozrywkowe Park Town; ul. Kyivskyi Shliakh 67
20:15
Pyriatyn
"Pyryatyn; Pyryatyn"
22:45
Połtawa
"Przystanek autobusowy "ATL Auto Service"; autostrada Charków; dom 2"
01:10
Krasnohrad
"Dworzec autobusowy Krasnohrad; ul. Poltavska 91"
02:00
Nowomoskowsk
"Przystanek; ul. Hetmanska 34"
03:00
Pawłohrad
"Przystanek; ul. Poltavska 179"
04:55
Pokrowsk
"Stacja benzynowa Paralel; ul. Zakhysnykiv Ukrainy 130"
05:25
Sełydowe
"Przystanek autobusowy "Auto shop"; ulica Kozatskaya"
05:45
Kurachowe
"Stacja benzynowa Paralel; prospekt Zaporizkyi 1B"
06:25
Wuhłedar
"Dworzec autobusowy Wuhłedar; ul. Trifonowa 1"
07:05
Wołnowacha
"Dworzec autobusowy; ul. Centralna 26"
07:45
Mariupol
"Сentrum handlowe Obzhora; prospekt Budivelnykiv 125"
07:45
+1 dzień
Mariupol
Sklep Brusnychka; bulvar Shevchenka 89/105
  • Autobus
  • MAN(free)
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SV-Trans Plus TK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Boryspol
Do miasta Mariupol
Do miasta Boryspol
Z miasta Mariupol