Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Bokijówka — Vodychky w 2019 rok roku

pon, wto, śro, czw, sob, nie
07:13
2 godz. 46 min w drodze

Bokijówka

Bokiivka, Bokijówka

09:59

Vodychky

Vodichky, null

10,84 
07:12
Bokijówka
Bokijówka, Bokijówka
07:25
Wójtowce
Dworzec autobusowy, trasa M-12
07:30
Pysarivka
Vodychky, Ukraina, Chmielnicki
07:41
Haidaiky
Haidaiky, Haidaiky
07:50
Kupiel
Kupel, Kupel
07:59
Bohdanivka
Vodychky, Ukraina, Chmielnicki
08:10
Bazalia
Bazalia, Bazalia
08:21
Karaina
Karaina, Karaina
08:40
Teofipol
Teofipol, Teofipol
08:51
Korov'je
Korov'je, Korov'je
08:58
Turivka
Vodychky, Ukraina, Chmielnicki
09:05
Danylivka
Vodychky, Ukraina, Chmielnicki
09:10
Denysivka
Vodychky, Ukraina, Chmielnicki
09:19
Semeniv
Vodychky, Ukraina, Chmielnicki
09:30
Biłohirja
Bilohirya, Bilohirya
09:39
Mokrovolya
Mokrovolya, Mokrovolya
09:47
Zhemelyntsi
Zhemelyntsi, Zhemelyntsi
09:53
Sushivtsi
Sushivtsi, Sushivtsi
09:59
Vodychky
Vodychky, Ukraina, Chmielnicki
Punkty pośrednie (17)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Podіllya-Tour ATP
  • BAZ-A079.23
Popularne kierunki
Z miasta Bokijówka
Do miasta Vodychky
Do miasta Bokijówka
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!