Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Bokijówka — Vodychky w 2018 rok roku

07:13
Bokiivka; Bokijówka
Czas przejazdu 02 h. 46 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:59
Vodichky;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, wto, śro, czw, sob, nie
pon, wto, śro, czw, sob, nie
07:13
Czas przejazdu 02 h. 46 min

Bokijówka

Bokiivka; Bokijówka

09:59

Vodychky

Vodichky;

11
07:13
Bokijówka
Bokiivka; Bokijówka
07:25
Wójtowce
"Wójtowce; Wójtowce"
07:30
Pysarivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
07:41
Haidaiky
"Haidaiky; Haidaiky"
07:50
Kupiel
"Kupel; Kupel"
07:59
Bohdanivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
08:10
Bazalia
"Bazalia; Bazalia"
08:21
Karaina
"Karaina; Karaina"
08:40
Teofipol
"Teofipol; Teofipol"
08:51
Korov'je
"Korov'je; Korov'je"
08:58
Turivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
09:05
Danylivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
09:10
Denysivka
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
09:19
Semeniv
"Vodychky; Ukraina, Chmielnicki"
09:30
Biłohirja
"Bilohirya; Bilohirya"
09:39
Mokrovolya
"Mokrovolya; Mokrovolya"
09:47
Zhemelyntsi
"Zhemelyntsi; Zhemelyntsi"
09:53
Sushivtsi
"Sushivtsi; Sushivtsi"
09:59
Vodychky
Vodichky;
  • Autobus
  • BAZ-A079.23
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Spódnice Tour ATP o.g.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Bokijówka
Do miasta Vodychky
Do miasta Bokijówka