Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Bielefeld — Chorzów

Najlepsza oferta

pon, śro, sob
17:30
Czas przejazdu15 h. 20 min
+1 dzień

Bielefeld

Dworzec kolejowy Bielefeld, Eisenbahnstraße 42

08:50
+1 dzień

Chorzów

Stacja paliw Madeltrans, ul. Wieniawskiego 18

199,00 

Rozkład jazdy autobusów Bielefeld — Chorzów w 2019 rok

Codziennie
20:10
Czas przejazdu12 h. 30 min
+1 dzień

Bielefeld

Dworzec kolejowy Bielefeld, Eisenbahnstraße 42

08:40
+1 dzień

Chorzów

Przystanek, plac Powstańców Śląskich

286,00 
Codziennie
21:05
Czas przejazdu13 h. 05 min
+1 dzień

Bielefeld

Dworzec autobusowy, Eisenbahnstrasse 39

10:10
+1 dzień

Chorzów

Przystanek, plac Powstańców Śląskich

304,98 
Popularne kierunki
Z miasta Bielefeld
Do miasta Chorzów
Do miasta Bielefeld
Z miasta Chorzów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu