Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Balvi — Ryga

Najlepsza oferta

W poniedziałki
14:20
Czas przejazdu04 h. 00 min

Balvi

Balvi, Balvi

18:20

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

42,35 

Rozkład jazdy autobusów Balvi — Ryga w 2019 rok

pon, wto, śro
08:30
Czas przejazdu04 h. 40 min

Balvi

Balvi, Balvi

13:10

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

42,90 
W dni powszednie
08:50
Czas przejazdu04 h. 15 min

Balvi

Balvi, Balvi

13:05

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

43,02 
Poza wto
14:10
Czas przejazdu04 h. 30 min

Balvi

Balvi, Balvi

18:40

Ryga

Jugla (Rīgas raj. : (pilsēta Rīga), Ryga

45,20 
Popularne kierunki
Do miasta Ryga
Do miasta Balvi
Z miasta Ryga
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu