Bilety autobusoweWodzisław-Śląski - Brunszwik

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wodzisław Śląski — Brunszwik

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, sob
14:15
Czas przejazdu11 h. 45 min
Wodzisław Śląski
Dworzec autobusowy, ul. Targowa
02:00
+1 dzień
Brunszwik
ZOB, Berliner Platz, Brunswick
230,00 
Przewoźnik: SANDRA-MADELTRANS
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wodzisław Śląski — Brunszwik w 2021 roku

Codziennie
16:25
Czas przejazdu12 h. 15 min
Wodzisław Śląski
Dworzec autobusowy, ul. Targowa
04:40
+1 dzień
Brunszwik
Dworzec autobusowy, pl. Berliner 1
239,70 
Przewoźnik: SINDBAD
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Brunszwik
Z miasta Brunszwik
Informacje o trasie autobusu Wodzisław Śląski — Brunszwik
2
Liczba autobusów w kierunku
12 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
14:15 — 02:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16:25 — 04:40
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
186 — 235 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami