Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Witebsk — Borówka

Najlepsza oferta

Codziennie
12:40
Czas przejazdu01 h. 44 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

14:24

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

10,02 

Rozkład jazdy autobusów Witebsk — Borówka w 2019 roku

pon, wto, śro, czw
05:18
Czas przejazdu01 h. 37 min

Witebsk

ВИТЕБСК_ГОСТИНИЦА_ЛУЧЕСА -- Беларусь, Vitebsk

06:55

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

10,02 
W poniedziałki
10:00
Czas przejazdu01 h. 44 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

11:44

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

10,02 
Poza wto i nie
08:30
Czas przejazdu01 h. 15 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

09:45

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

10,83 
Poza nie
07:30
Czas przejazdu01 h. 27 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

08:57

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

14,81 
Codziennie
11:45
Czas przejazdu01 h. 22 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

13:07

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

14,81 
Poza wto i nie
15:00
Czas przejazdu09 h. 00 min
+1 dzień

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

00:00
+1 dzień

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

14,81 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu07 h. 10 min
+1 dzień

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

00:00
+1 dzień

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

14,81 
pon, wto
06:00
Czas przejazdu01 h. 51 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

07:51

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

15,09 
Codziennie
08:10
Czas przejazdu02 h. 07 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

10:17

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

15,09 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu02 h. 02 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

13:32

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

15,09 
pon, śro
13:00
Czas przejazdu02 h. 16 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

15:16

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

15,09 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu01 h. 54 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

17:14

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

15,09 
W poniedziałki
16:00
Czas przejazdu01 h. 58 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

17:58

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

15,09 
pon, śro
18:10
Czas przejazdu01 h. 55 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

20:05

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

15,09 
W poniedziałki
05:40
Czas przejazdu01 h. 30 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

07:10

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

16,79 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu01 h. 59 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

08:59

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

16,79 
pon, pią
06:13
Czas przejazdu01 h. 22 min

Witebsk

ВИТЕБСК_ГОСТИНИЦА_ЛУЧЕСА -- Беларусь, Vitebsk

07:35

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

16,80 
pon, wto, śro, czw
09:50
Czas przejazdu01 h. 30 min

Witebsk

Dworzec autobusowy Centralny, ulitsa Kosmonavtov 12

11:20

Borówka

БОРОВКА -- Беларусь, Borówka

16,80 
Popularne kierunki
Z miasta Witebsk
Do miasta Borówka
Do miasta Witebsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu