Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wilno — Woronowo

Najlepsza oferta

pon, wto, śro, sob
12:30
Czas przejazdu01 h. 50 min
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
15:20
Woronowo
ВОРОНОВО_АС -- Беларусь, Voronovo
14,76 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк№2 " г. Лида ОАО "ГРОДНООБЛАВТОТРАНС"
Autobus: международный - Мягкий
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wilno — Woronowo w 2019 roku

pon, wto, śro, sob
13:30
Czas przejazdu01 h. 50 min
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
15:20
Woronowo
ВОРОНОВО_АС -- Беларусь, Voronovo
14,77 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк№2 " г. Лида ОАО "ГРОДНООБЛАВТОТРАНС"
Autobus: международный - Мягкий
Ocena:
pon, wto, pią
08:20
Czas przejazdu02 h. 38 min
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
11:58
Woronowo
Voronovas, Voronovo
16,88 
Przewoźnik: OAO Pinsko AP
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
09:20
Czas przejazdu02 h. 38 min
Wilno
Dworzec autobusowy Wilno, ul. Sodu 22
11:58
Woronowo
Voronovas, Voronovo
17,21 
Przewoźnik: OAO Pinsko AP
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu02 h. 05 min
Wilno
Vilnius, Vilnyus
18:05
Woronowo
Voronovas, Voronovo
19,17 
Przewoźnik: OAO AP Baranovičių AP2
Autobus: bus
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu02 h. 25 min
Wilno
Vilnius, Vilnyus
18:25
Woronowo
Voronovas, Voronovo
19,17 
Przewoźnik: OAO AP Baranovičių AP2
Autobus: bus
Ocena:
pon, śro
17:00
Czas przejazdu02 h. 15 min
Wilno
Vilnius, Vilnyus
20:15
Woronowo
Voronovas, Voronovo
19,17 
Przewoźnik: OAO AP Baranovičių AP2
Autobus: bus
Ocena:
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu02 h. 15 min
Wilno
Vilnius, Vilnyus
20:15
Woronowo
Voronovas, Voronovo
19,17 
Przewoźnik: OAO AP Baranovičių AP2
Autobus: bus
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Wilno
Do miasta Woronowo
Do miasta Wilno
Z miasta Woronowo
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu