Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wilno — Nowowołyńsk w 2019 rok roku

11:55
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
11:55
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
11:55
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
11:55
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
11:55
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
Czas przejazdu 15 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, czw, nie
11:40
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
Czas przejazdu 16 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
03:40+1 dzień
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
wto, czw, nie
11:55
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

182
11:55
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
"Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24"
14:30
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Przystanek PPC; Kalwaria"
14:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
"Зупинка "КПП"; Dorohusk"
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
11:55
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

182
11:55
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
"Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24"
14:30
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Przystanek PPC; Kalwaria"
14:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
11:55
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

182
11:55
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
"Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24"
14:30
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Przystanek PPC; Kalwaria"
14:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
11:55
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

182
11:55
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
"Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24"
14:30
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Przystanek PPC; Kalwaria"
14:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

wto, czw, nie
11:55
Czas przejazdu 15 h. 45 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

182
11:55
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
"Dworzec autobusowy "Kaunas"; Prospect Vytauto; dom 24"
14:30
Marijampole
"Przystanek autobusowy Marijampole; ulica Stoties; dom 2B"
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
"Przystanek PPC; Kalwaria"
14:40
Suwałki
"Dworzec autobusowy; ul. Utrata 1b"
15:15
Augustów
"Dworzec autobusowy; Rynek Zygmunta Augusta 19"
16:35
Białystok
"Dworzec autobusowy; ul. Bohaterów Monte Cassino 8"
17:20
Bielsk Podlaski
"Przystanek; ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13"
18:50
Siedlce
"Dworzec Kolejowy; ul. Kolejowa "
19:20
Łuków
"Dworzec autobusowy; ul. Staropijarska 12"
20:35
Lublin
"Dworzec autobusowy; Al. Tysiąclecia 6"
21:55
Zamość
"Dworzec autobusowy; ul. Hrubieszowska 1"
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Zosin"
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
  • Autobus
  • BOVA
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
11:40
Czas przejazdu 16 h. 00 min
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6

192
11:40
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno"; ulica Sodu; dom 22
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk; ul. Avtobusna 6
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Z-Time

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Wilno
Do miasta Wilno
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!