Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Wilno — Nowowołyńsk w 2019 rok roku

wto, czw, nie
11:55
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6

186,47 
11:55
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
11:55
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6

186,47 
11:55
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy Biacomex, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
11:55
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6

186,47 
11:55
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy Biacomex, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Dorohusk PC(Polska/Ukraina)
Зупинка "КПП", Dorohusk
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
11:55
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6

186,47 
11:40
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy, ul. Bohaterów Monte Cassino 10
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
wto, czw, nie
11:55
15 godz. 45 min w drodze
+1 dzień

Wilno

Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22

03:40
+1 dzień

Nowowołyńsk

Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6

186,47 
11:55
Wilno
Dworzec autobusowy "Wilno", ulica Sodu; dom 22
13:30
Kowno
Dworzec autobusowy "Kaunas", Prospect Vytauto; dom 24
14:30
Marijampole
Przystanek autobusowy Marijampole, ulica Stoties; dom 2B
15:10
Kalwaria PPC (Litwa / Polska)
Przystanek PPC, Kalwaria
14:40
Suwałki
Dworzec autobusowy, ul. Utrata 1b
15:15
Augustów
Dworzec autobusowy, Rynek Zygmunta Augusta 19
16:35
Białystok
Dworzec autobusowy Biacomex, ul. Bohaterów Monte Cassino 8
17:20
Bielsk Podlaski
Przystanek, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 13
18:50
Siedlce
Dworzec Kolejowy, ul. Kolejowa
19:20
Łuków
Dworzec autobusowy, ul. Staropijarska 12
20:35
Lublin
Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 6
21:55
Zamość
Dworzec autobusowy, ul. Hrubieszowska 1
22:45
Zosin PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Zosin
03:40
+1 dzień
Nowowołyńsk
Dworzec autobusowy Nowowołyńsk, ul. Avtobusna 6
Punkty pośrednie (12)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • Z-Time
  • BOVA
Popularne kierunki
Z miasta Wilno
Do miasta Wilno
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży