Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wiedeń — Kolonia

Najlepsza oferta

pon, śro, pią
06:00
Czas przejazdu16 h. 01 min
Wiedeń
Międzynarodowy dworzec autobusowy (Erdberg), Erdbergstrasse 200A
22:01
Kolonia
Lotnisko Koeln Bonn (terminal autobusowy), Kennedystrasse
265,57 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wiedeń — Kolonia w 2019 roku

W poniedziałki
22:15
Czas przejazdu16 h. 45 min
Wiedeń
Międzynarodowy dworzec autobusowy (Erdberg), Erdbergstrasse 200A
15:00
+1 dzień
Kolonia
Lotnisko Koeln Bonn (terminal autobusowy), Kennedystrasse
282,20 
Przewoźnik: Karat-S (Карат-С)
Ocena:
W poniedziałki
01:30
Czas przejazdu15 h. 45 min
Wiedeń
Międzynarodowy dworzec autobusowy (Erdberg), Erdbergstrasse 200A
17:15
Kolonia
Lotnisko Koeln Bonn (terminal autobusowy), Kennedystrasse
293,53 
Przewoźnik: Union Ivkoni (Юнион Ивкони)
Ocena:
Poza nie
23:15
Czas przejazdu16 h. 45 min
Wiedeń
Międzynarodowy dworzec autobusowy (Erdberg), Erdbergstrasse 200A
16:00
+1 dzień
Kolonia
Lotnisko Koeln Bonn (terminal autobusowy), Kennedystrasse
334,82 
Przewoźnik: Karat-S (Карат-С)
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Wiedeń
Do miasta Kolonia
Do miasta Wiedeń
Z miasta Kolonia
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu