Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Wiedeń — Bratysława

Najlepsza oferta

Codziennie
22:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
00:20
+1 dzień
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Wiedeń — Bratysława w 2019 roku

Codziennie
06:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
08:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
08:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
10:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
09:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
11:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
10:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
12:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
13:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
12:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
14:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
13:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
15:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
16:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
17:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
16:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
18:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
17:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
19:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
18:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
20:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
19:40
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
21:10
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
20:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
22:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
21:50
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
23:20
Bratysława
Einsteinowa, ul. Einsteinowa
22,07 
Przewoźnik: RegioJet
Ocena:
Codziennie
06:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
07:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
5.0
Codziennie
07:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
08:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
09:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
10:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
11:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
13:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
14:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
15:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
16:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
17:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
18:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
19:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
20:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
21:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
22:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
22:00
Czas przejazdu01 h. 25 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
23:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
23:30
Czas przejazdu01 h. 20 min
Wiedeń
Dworzec kolejowy Centralny, pl. Seudtiroler
00:50
+1 dzień
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
22,70 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
Codziennie
22:15
Czas przejazdu01 h. 15 min
Wiedeń
Centrum handlowe Stadion Center, Engerthstrasse
23:30
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
23,49 
Przewoźnik: Crnja Tours
Ocena:
Poza wto
06:30
Czas przejazdu55 min
Wiedeń
Terminal autobusowy lotniska, 1300 Schwechat
07:25
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
26,04 
Przewoźnik: Slovak Lines
Ocena:
Poza wto
03:55
Czas przejazdu55 min
Wiedeń
Terminal autobusowy lotniska, 1300 Schwechat
04:50
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
30,86 
Przewoźnik: Slovak Lines
Ocena:
W poniedziałki
04:55
Czas przejazdu01 h. 05 min
Wiedeń
Międzynarodowy dworzec autobusowy (Erdberg), Erdbergstrasse 200A
06:00
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
35,24 
Przewoźnik: eurobus/Interb
Ocena:
Poza czw
20:15
Czas przejazdu01 h. 15 min
Wiedeń
Międzynarodowy dworzec autobusowy (Erdberg), Erdbergstrasse 200A
21:30
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
35,26 
Przewoźnik: Nomago
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 30 min
Wiedeń
Międzynarodowy dworzec autobusowy (Erdberg), Erdbergstrasse 200A
12:30
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
44,09 
Przewoźnik: Slovak Lines Express a.s.
Ocena:
W poniedziałki
07:35
Czas przejazdu01 h. 15 min
Wiedeń
Dworzec autobusowy Stadion Center , Engerthstrasse
08:50
Bratysława
Dworzec autobusowy Mlynské Nivy, ul. Botova 31
278,20 
Przewoźnik: ECOLINES
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Wiedeń
Do miasta Wiedeń
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu