Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Wapniarka — Tomaszpol w 2019 rok roku

05:41
Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
06:06
ТОМАШПІЛЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:05
Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1
Czas przejazdu 30 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
08:35
ТОМАШПІЛЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
10:20
Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
10:45
ТОМАШПІЛЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
13:20
Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1
Czas przejazdu 25 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
13:45
ТОМАШПІЛЬ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
05:41
Czas przejazdu 25 min

Wapniarka

Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1

06:06

Tomaszpol

ТОМАШПІЛЬ;

5
05:41
Wapniarka
Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1
06:06
Tomaszpol
ТОМАШПІЛЬ;
  • Autobus
  • ЭТАЛОН-27
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ШКУРАК АНАТОЛИЙ МИХАЙЛОВИЧ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:05
Czas przejazdu 30 min

Wapniarka

Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1

08:35

Tomaszpol

ТОМАШПІЛЬ;

5
08:05
Wapniarka
Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1
08:35
Tomaszpol
ТОМАШПІЛЬ;
  • Autobus
  • ЭТАЛОН-28
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАНЧАК О.М.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
10:20
Czas przejazdu 25 min

Wapniarka

Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1

10:45

Tomaszpol

ТОМАШПІЛЬ;

5
10:20
Wapniarka
Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1
10:45
Tomaszpol
ТОМАШПІЛЬ;
  • Autobus
  • БАЗ А07923
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ПАНЧАК О.М.

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
13:20
Czas przejazdu 25 min

Wapniarka

Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1

13:45

Tomaszpol

ТОМАШПІЛЬ;

5
13:20
Wapniarka
Dworzec autobusowy Vapnyarka; ploshcha Vokzalna 1
13:45
Tomaszpol
ТОМАШПІЛЬ;
  • Autobus
  • БАЗ А07923
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ШКУРАК АНАТОЛИЙ МИХАЙЛОВИЧ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Tomaszpol
Z miasta Tomaszpol
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!