Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Veliky Novgorod - Staraya Russa

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Veliky Novgorod — Staraya Russa

Najlepsza oferta

Codziennie
17:25
Czas przejazdu01 h. 45 min
Veliky Novgorod
Dworzec autobusowy Veliky Novgorod, ul. Oktyabrskaya 1
19:10
Staraya Russa
Przystanek Kurort (ośrodek), ul. Kresteckaja 25
16,94 
Przewoźnik: СКСавто
Ocena:
4.7

Rozkład jazdy autobusów Veliky Novgorod — Staraya Russa w 2019 roku

Codziennie
10:55
Czas przejazdu02 h. 25 min
Veliky Novgorod
Przystanek, ul. Bolshaya St Petersburg 88
13:20
Staraya Russa
Przystanek Kurort (ośrodek), ul. Kresteckaja 25
16,94 
Przewoźnik: СКСавто
Ocena:
Codziennie
11:35
Czas przejazdu01 h. 44 min
Veliky Novgorod
Dworzec autobusowy Veliky Novgorod, ul. Oktyabrskaya 1
13:19
Staraya Russa
Przystanek Kurort (ośrodek), ul. Kresteckaja 25
16,94 
Przewoźnik: СКСавто
Ocena:
4.7
Codziennie
16:45
Czas przejazdu02 h. 25 min
Veliky Novgorod
Przystanek, ul. Bolshaya St Petersburg 88
19:10
Staraya Russa
Przystanek Kurort (ośrodek), ul. Kresteckaja 25
16,94 
Przewoźnik: СКСавто
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Staraya Russa
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu