Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ufa — Perm

Najlepsza oferta

Codziennie
21:00
Czas przejazdu10 h. 45 min
+1 dzień

Ufa

Dworzec autobusowy Południe, ul. Richard Sorge 13

07:45
+1 dzień

Perm

Пермь АВ / Пермь, шоссе Космонавтов, Россия|Пермский край|

89,32 

Rozkład jazdy autobusów Ufa — Perm w 2019 roku

Codziennie
08:00
Czas przejazdu11 h. 20 min

Ufa

Dworzec autobusowy Południe, ul. Richard Sorge 13

19:20

Perm

Пермь АВ / Пермь, шоссе Космонавтов, Россия|Пермский край|

90,76 
Poza czw
11:20
Czas przejazdu11 h. 15 min

Ufa

Dworzec autobusowy Południe, ul. Richard Sorge 13

22:35

Perm

Пермь АВ / Пермь, шоссе Космонавтов, Россия|Пермский край|

90,76 
Popularne kierunki
Z miasta Ufa
Do miasta Perm
Do miasta Ufa
Z miasta Perm
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu