Bilety autobusoweUfa - Orenburg

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ufa — Orenburg

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
07:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
Ufa
14:00
Orenburg
50,81 
Przewoźnik: OTK 1
Autobus: Neoplan
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Ufa — Orenburg w 2021 roku

Codziennie
07:00
Czas przejazdu07 h. 00 min
Ufa
Przystanek (po drugiej stronie ulicy od centrum handlowego Myr), al. Oktyabrya 7
14:00
Orenburg
Dworzec autobusowy międzymiastowy, ul. Elewatornaja 2
50,81 
Przewoźnik: OTK 1
Autobus: Neoplan
Ocena:
Codziennie
05:45
Czas przejazdu06 h. 30 min
Ufa
12:15
Orenburg
57,42 
Przewoźnik: SP Gareev Sh.I.
Autobus: FORD TRANSIT 16СВ
Ocena:
Codziennie
05:45
Czas przejazdu06 h. 30 min
Ufa
Sklep Lukoshko, ul. 50 let SSSR 24B
12:15
Orenburg
Przystanek, al. Parkowy 32
57,42 
Przewoźnik: SP Gareev Sh.I.
Autobus: FORD TRANSIT 16СВ
Ocena:
Codziennie
20:20
Czas przejazdu05 h. 30 min
Ufa
01:50
+1 dzień
Orenburg
57,42 
Przewoźnik: SP Gareev Sh.I.
Autobus: FORD TRANSIT 16СВ
Ocena:
Codziennie
20:20
Czas przejazdu05 h. 30 min
Ufa
Sklep Lukoshko, ul. 50 let SSSR 24B
01:50
+1 dzień
Orenburg
Przystanek, al. Parkowy 32
57,42 
Przewoźnik: SP Gareev Sh.I.
Autobus: FORD TRANSIT 16СВ
Ocena:
Poza wto
05:30
Czas przejazdu05 h. 30 min
Ufa
11:00
Orenburg
64,83 
Przewoźnik: ИП Гареев Шамиль Ильдарович
Autobus: ГАЗ(11)
Ocena:
Poza wto
06:50
Czas przejazdu07 h. 24 min
Ufa
14:14
Orenburg
64,83 
Przewoźnik: ОТК - 1
Autobus: SKANIA(40)
Ocena:
W poniedziałki
07:30
Czas przejazdu07 h. 10 min
Ufa
14:40
Orenburg
64,83 
Przewoźnik: АТП №3 Уфимское
Autobus: Мersedes Benz (45)
Ocena:
Poza wto
10:00
Czas przejazdu07 h. 20 min
Ufa
17:20
Orenburg
64,83 
Przewoźnik: АТП Салаватское
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
Poza wto
12:35
Czas przejazdu08 h. 45 min
Ufa
21:20
Orenburg
64,83 
Przewoźnik: Кванта
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
pon, wto, czw, pią
18:00
Czas przejazdu06 h. 20 min
Ufa
00:20
+1 dzień
Orenburg
64,83 
Przewoźnik: ООО Автобус
Autobus: Ссанг Ионг Трансстар(45)
Ocena:
Poza wto
23:00
Czas przejazdu07 h. 30 min
Ufa
06:30
+1 dzień
Orenburg
64,83 
Przewoźnik: АТПП Стерлитамакское
Autobus: НЕФАЗ (45)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Ufa
Do miasta Ufa
Informacje o trasie autobusu Ufa — Orenburg
13
Liczba autobusów w kierunku
6 godz. 46 min.
Szacowany czas podróży
05:30 — 11:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:00 — 06:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
57 — 135 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami