Bilety autobusoweUfa - Jekaterynburg

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Ufa — Jekaterynburg

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
16:55
Czas przejazdu12 h. 25 min
Ufa
05:20
+1 dzień
Jekaterynburg
79,25 
Przewoźnik: LLC Bashkir automobile lines
Autobus: Setra 415
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Ufa — Jekaterynburg w 2022 roku

Codziennie
16:55
Czas przejazdu12 h. 25 min
Ufa
Pałac Sportowy, ul. 50 let SSSR
05:20
+1 dzień
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Sewerny, metro Uralskaja; ul. Vokzalnaja 15A
79,25 
Przewoźnik: LLC Bashkir automobile lines
Autobus: Setra 415
Ocena:
pon, śro, pią
00:40
Czas przejazdu08 h. 00 min
Ufa
08:40
Jekaterynburg
80,65 
Przewoźnik: SP Gareev Sh.I.
Autobus: FORD TRANSIT 16СВ
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
Ufa
15:00
Jekaterynburg
80,65 
Przewoźnik: SP Gareev Sh.I.
Autobus: FORD TRANSIT 16СВ
Ocena:
pon, śro
09:45
Czas przejazdu08 h. 00 min
Ufa
17:45
Jekaterynburg
80,65 
Przewoźnik: SP Gareev Sh.I.
Autobus: FORD TRANSIT 16СВ
Ocena:
pon, wto, śro
17:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
Ufa
01:00
+1 dzień
Jekaterynburg
80,65 
Przewoźnik: SP Gareev Sh.I.
Autobus: FORD TRANSIT 16СВ
Ocena:
pon, wto, czw, sob
23:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
Ufa
07:00
+1 dzień
Jekaterynburg
80,65 
Przewoźnik: SP Gareev Sh.I.
Autobus: FORD TRANSIT 16СВ
Ocena:
pon, śro, pią
00:30
Czas przejazdu08 h. 00 min
Ufa
08:30
Jekaterynburg
86,44 
Przewoźnik: ИП Ибрагимов И.Ф.
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
pon, śro
09:30
Czas przejazdu08 h. 00 min
Ufa
17:30
Jekaterynburg
86,44 
Przewoźnik: ИП Ибрагимов И.Ф.
Autobus: Форд Транзит (17)
Ocena:
Codziennie
10:30
Czas przejazdu09 h. 10 min
Ufa
19:40
Jekaterynburg
86,44 
Przewoźnik: ООО Континент
Autobus: Газель (12)
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
Ufa
18:00
Jekaterynburg
88,06 
Przewoźnik: "Зарипова Г.Ф." ИП
Autobus: Луидор 22360C
Ocena:
Codziennie
22:00
Czas przejazdu08 h. 00 min
Ufa
06:00
+1 dzień
Jekaterynburg
88,06 
Przewoźnik: "Зарипова Г.Ф." ИП
Autobus: Луидор 22360C
Ocena:
3.3
Poza nie
06:50
Czas przejazdu12 h. 25 min
Ufa
19:15
Jekaterynburg
88,60 
Przewoźnik: БАЛ
Autobus: Hyundai(30)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Ufa
Do miasta Ufa
Informacje o trasie autobusu Ufa — Jekaterynburg
13
Liczba autobusów w kierunku
9 godz. 6 min.
Szacowany czas podróży
00:30 — 08:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:00 — 07:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
79 — 89 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami