Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Tyumen — Kurgan

Najlepsza oferta

Codziennie
11:45
Czas przejazdu03 h. 54 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

15:39

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

39,04 

Rozkład jazdy autobusów Tyumen — Kurgan w 2019 roku

Codziennie
05:25
Czas przejazdu03 h. 20 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

08:45

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

40,20 
Poza sob
19:10
Czas przejazdu03 h. 10 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

22:20

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

40,20 
pon, sob
07:25
Czas przejazdu03 h. 00 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

10:25

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

43,86 
Codziennie
10:00
Czas przejazdu04 h. 30 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

14:30

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

43,86 
Codziennie
15:15
Czas przejazdu04 h. 00 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

19:15

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

43,86 
pon, wto, śro, nie
21:25
Czas przejazdu03 h. 05 min
+1 dzień

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

00:30
+1 dzień

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

43,86 
Codziennie
23:00
Czas przejazdu03 h. 53 min
+1 dzień

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

02:53
+1 dzień

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

43,86 
W poniedziałki
05:35
Czas przejazdu03 h. 00 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

08:35

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

44,59 
W poniedziałki
06:00
Czas przejazdu03 h. 05 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

09:05

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

44,59 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu03 h. 56 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

16:26

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

44,59 
Codziennie
13:30
Czas przejazdu04 h. 15 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

17:45

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

44,59 
Codziennie
14:45
Czas przejazdu03 h. 56 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

18:41

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

44,59 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu03 h. 56 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

20:16

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

44,59 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu03 h. 56 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

20:56

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

44,59 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu03 h. 53 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

22:23

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

44,59 
Codziennie
19:20
Czas przejazdu03 h. 35 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

22:55

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

44,59 
Poza nie
07:45
Czas przejazdu03 h. 35 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

11:20

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

45,76 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu03 h. 55 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

10:55

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

47,15 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu03 h. 55 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

11:55

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

47,15 
Codziennie
09:00
Czas przejazdu03 h. 55 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

12:55

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

47,15 
W poniedziałki
09:45
Czas przejazdu03 h. 55 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

13:40

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

47,15 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu03 h. 55 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

14:55

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

47,15 
Codziennie
05:55
Czas przejazdu03 h. 40 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

09:35

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

47,51 
Codziennie
10:15
Czas przejazdu03 h. 15 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

13:30

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

47,51 
Codziennie
13:15
Czas przejazdu04 h. 45 min

Tyumen

Dworzec autobusowy Tiumeń, ul. Permjakova 9

18:00

Kurgan

Курган АВ, Курганская область,г. Курган

54,82 
Popularne kierunki
Do miasta Kurgan
Z miasta Kurgan
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu