Bilety autobusoweSankt-Petersburg - Vyborg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sankt Petersburg — Vyborg

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
21:05
Czas przejazdu02 h. 42 min
Sankt Petersburg
23:47
Vyborg
18,01 
Przewoźnik: ООО "ПИТЕРАВТО"
Autobus: VW Crafter (19), в534вс178
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Sankt Petersburg — Vyborg w 2020 roku

Codziennie
09:00
Czas przejazdu02 h. 42 min
Sankt Petersburg
11:42
Vyborg
18,01 
Przewoźnik: ООО "ПИТЕРАВТО"
Autobus: VW Crafter (19), в077вв178
Ocena:
Codziennie
06:20
Czas przejazdu02 h. 40 min
Sankt Petersburg
09:00
Vyborg
28,39 
Przewoźnik: ООО «Северная Пальмира»
Autobus: ЮТОНГ ZK6122H9 (53), х960то178
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu02 h. 50 min
Sankt Petersburg
10:50
Vyborg
28,39 
Przewoźnik: ООО «Северная Пальмира»
Autobus: ЛУИДОР 223700 (19), в324ое178
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Vyborg
Z miasta Vyborg
Informacje o trasie autobusu Sankt Petersburg — Vyborg
4
Liczba autobusów w kierunku
2 godz. 43 min.
Szacowany czas podróży
06:20 — 09:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:05 — 23:47
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17 — 30 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami