Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweSankt-Petersburg - Bobrujsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Sankt Petersburg — Bobrujsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza pią
19:16
Czas przejazdu13 h. 44 min
Sankt Petersburg
Przystanek Metro Moskovskaya, metro Moskwa; Perspektywa Moskowskiego 189
09:00
+1 dzień
Bobrujsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Stantsionnaya 5
109,68 
Przewoźnik: СКСавто
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Sankt Petersburg — Bobrujsk w 2020 roku

Codziennie
19:00
Czas przejazdu14 h. 00 min
Sankt Petersburg
Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36
09:00
+1 dzień
Bobrujsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Stantsionnaya 5
111,61 
Przewoźnik: СОДО "Визит-Тур"
Ocena:
4.3
Codziennie
19:30
Czas przejazdu13 h. 00 min
Sankt Petersburg
Centrum handlowe Okey (parking), metro Elektrosyla; prospekt Moskowsky 137
08:30
+1 dzień
Bobrujsk
Przystanek, ul. Socialisticzheskaja 5
115,16 
Przewoźnik: LLC Street Torg - Agent, (LLC "VitExpress")
Autobus: Mercedes Sprinter 19 СВ
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Bobrujsk
Z miasta Bobrujsk
Informacje o trasie autobusu Sankt Petersburg — Bobrujsk
3
Liczba autobusów w kierunku
13 godz. 34 min.
Szacowany czas podróży
19:00 — 09:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
19:30 — 08:30
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
115 — 115 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami