Bilety autobusoweRzeczyca - Swietłahorsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Rzeczyca — Swietłahorsk

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
07:12
Czas przejazdu56 min
Rzeczyca
Dworzec autobusowy, ulitsa Privokzalnaya
08:08
Swietłahorsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Miroshnichyenko 27
6,86 
Przewoźnik: Филиал №4 г.п.Лоев ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Rzeczyca — Swietłahorsk w 2020 roku

pon, wto
18:35
Czas przejazdu01 h. 04 min
Rzeczyca
Dworzec autobusowy, ulitsa Privokzalnaya
19:39
Swietłahorsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Miroshnichyenko 27
9,03 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №5" г.Светлогорск ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Poza wto
15:30
Czas przejazdu01 h. 03 min
Rzeczyca
Dworzec autobusowy, ulitsa Privokzalnaya
16:33
Swietłahorsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Miroshnichyenko 27
9,23 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №5" г.Светлогорск ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
pon, pią
20:40
Czas przejazdu01 h. 05 min
Rzeczyca
Dworzec autobusowy, ulitsa Privokzalnaya
21:45
Swietłahorsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Miroshnichyenko 27
9,23 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №5" г.Светлогорск ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Общ.типа
Ocena:
pon, wto
16:30
Czas przejazdu01 h. 17 min
Rzeczyca
Dworzec autobusowy, ulitsa Privokzalnaya
17:47
Swietłahorsk
СВЕТЛОГОРСК_Ж/Д -- Беларусь, Svetlogorsk
9,93 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №5" г.Светлогорск ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
W poniedziałki
07:47
Czas przejazdu01 h. 00 min
Rzeczyca
Dworzec autobusowy, ulitsa Privokzalnaya
08:47
Swietłahorsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Miroshnichyenko 27
10,22 
Przewoźnik: Филиал "Автобусный парк №1" г.Гомель ОАО "ГОМЕЛЬОБЛАВТОТРАНС"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:
Codziennie
07:02
Czas przejazdu53 min
Rzeczyca
Dworzec autobusowy, ulitsa Privokzalnaya
07:55
Swietłahorsk
Dworzec autobusowy, ulitsa Miroshnichyenko 27
14,10 
Przewoźnik: ООО "РадугаЛюкс5"
Autobus: междугородный - Мягкий
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Rzeczyca
Do miasta Rzeczyca
Informacje o trasie autobusu Rzeczyca — Swietłahorsk
7
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 2 min.
Szacowany czas podróży
07:02 — 07:55
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:40 — 21:45
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
7 — 9 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami