Bilety autobusowePort-lotniczy-Bukareszt-Otopeni - Galati

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Port lotniczy Bukareszt-Otopeni — Galati

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza śro
02:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
06:30
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,34 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Port lotniczy Bukareszt-Otopeni — Galati w 2020 roku

Poza śro
00:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
04:30
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,34 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
pon, śro, sob, nie
10:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
14:00
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,34 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Poza śro i czw
13:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
17:00
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,34 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Poza czw
23:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
03:00
+1 dzień
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,34 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
15:30
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,71 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
12:45
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
16:45
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,71 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
20:30
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,71 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
22:30
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,71 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
02:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
06:00
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,84 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
04:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
08:00
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,84 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
10:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
14:30
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,84 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
18:30
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,84 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
00:30
+1 dzień
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,84 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
22:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
02:30
+1 dzień
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,84 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:
Codziennie
23:59
Czas przejazdu04 h. 01 min
Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Lotnisko Bucharest (parking strefy przyjazdu), ul. Bucurestilor
04:00
+1 dzień
Galati
Galati, Strada Brăilei 134
70,84 
Przewoźnik: Transfero
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Galati
Do miasta Port lotniczy Bukareszt-Otopeni
Z miasta Galati
Informacje o trasie autobusu Port lotniczy Bukareszt-Otopeni — Galati
16
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 0 min.
Szacowany czas podróży
00:30 — 04:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:59 — 04:00
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
73 — 74 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami