Moje bilety
Pol

Bilety autobusowe

Perm - Kudymkar

od 12 zł, 17 lis

Rozkład jazdy autobusów Perm — Kudymkar w 2018 rok roku

15:56
Ulica Geroja Liadowa; ul. Semafornaja 1/1
Czas przejazdu 03 h. 29 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
19:25
Przystanek; ul. Gerojew Komi-Permiakow 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:40
Ulica Popowa; ul. Popowa
Czas przejazdu 03 h. 45 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
19:25
Przystanek; ul. Gerojew Komi-Permiakow 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
15:51
Sosnowy Bor; ul. Jakuckaja
Czas przejazdu 03 h. 34 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły trip
19:25
Przystanek; ul. Gerojew Komi-Permiakow 4
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
15:56
Czas przejazdu 03 h. 29 min

Perm

Ulica Geroja Liadowa; ul. Semafornaja 1/1

19:25

Kudymkar

Przystanek; ul. Gerojew Komi-Permiakow 4

24
15:56
Perm
Ulica Geroja Liadowa; ul. Semafornaja 1/1
15:50
Perm
"Ulica Geroja Liadowa; ul. Semafornaja 1/1"
15:55
Perm
"Ulica Geroja Liadowa; ul. Semafornaja 1/1"
16:32
Krasnokamsk
"Przystanek; ul. Szosseinaja"
17:48
Karagay
"Sklep Strojsam; ul. Czkalowa 8"
19:25
Kudymkar
Przystanek; ul. Gerojew Komi-Permiakow 4
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LLC Perm linie autobusowe

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:40
Czas przejazdu 03 h. 45 min

Perm

Ulica Popowa; ul. Popowa

19:25

Kudymkar

Przystanek; ul. Gerojew Komi-Permiakow 4

24
15:40
Perm
Ulica Popowa; ul. Popowa
15:50
Perm
"Ulica Geroja Liadowa; ul. Semafornaja 1/1"
15:55
Perm
"Ulica Geroja Liadowa; ul. Semafornaja 1/1"
16:32
Krasnokamsk
"Przystanek; ul. Szosseinaja"
17:48
Karagay
"Sklep Strojsam; ul. Czkalowa 8"
19:25
Kudymkar
Przystanek; ul. Gerojew Komi-Permiakow 4
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LLC Perm linie autobusowe

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
15:51
Czas przejazdu 03 h. 34 min

Perm

Sosnowy Bor; ul. Jakuckaja

19:25

Kudymkar

Przystanek; ul. Gerojew Komi-Permiakow 4

24
15:51
Perm
Sosnowy Bor; ul. Jakuckaja
15:50
Perm
"Ulica Geroja Liadowa; ul. Semafornaja 1/1"
15:55
Perm
"Ulica Geroja Liadowa; ul. Semafornaja 1/1"
16:32
Krasnokamsk
"Przystanek; ul. Szosseinaja"
17:48
Karagay
"Sklep Strojsam; ul. Czkalowa 8"
19:25
Kudymkar
Przystanek; ul. Gerojew Komi-Permiakow 4
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • LLC Perm linie autobusowe

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Perm
Do miasta Kudymkar
Do miasta Perm
Z miasta Kudymkar