Bilety autobusoweOtradny - Samara

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Otradny — Samara

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
06:30
Czas przejazdu01 h. 45 min
Otradny
08:15
Samara
16,28 
Przewoźnik: Ерохин В.В. ИП
Autobus: ХЕНДАЙ (18), вк67563
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Otradny — Samara w 2022 roku

Codziennie
09:05
Czas przejazdu01 h. 45 min
Otradny
10:50
Samara
16,28 
Przewoźnik: Ерохин В.В. ИП
Autobus: ИСУЗУ (27), т728ав163
Ocena:
Codziennie
13:50
Czas przejazdu01 h. 45 min
Otradny
15:35
Samara
16,28 
Przewoźnik: Андрианов А.Ю. ИП
Autobus: ПЕЖО (17), вт261
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu01 h. 45 min
Otradny
19:15
Samara
16,28 
Przewoźnik: АО "ЕКА"
Autobus: IVECO Daily (19), во48763
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Otradny
Do miasta Samara
Do miasta Otradny
Z miasta Samara
Informacje o trasie autobusu Otradny — Samara
4
Liczba autobusów w kierunku
1 godz. 45 min.
Szacowany czas podróży
06:30 — 08:15
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
17:30 — 19:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
16 — 16 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami