Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Nowomoskowsk — Dniepr

Najlepsza oferta

Codziennie
19:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

20:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 

Rozkład jazdy autobusów Nowomoskowsk — Dniepr w 2019 roku

Codziennie
06:50
Czas przejazdu50 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

07:40

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
07:27
Czas przejazdu01 h. 03 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

08:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
08:23
Czas przejazdu01 h. 02 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

09:25

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
09:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

10:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
10:37
Czas przejazdu53 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

11:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
11:30
Czas przejazdu01 h. 10 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

12:40

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
12:22
Czas przejazdu58 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

13:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
13:25
Czas przejazdu55 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

14:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
14:35
Czas przejazdu55 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

15:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
15:30
Czas przejazdu01 h. 05 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

16:35

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
16:25
Czas przejazdu55 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

17:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
17:07
Czas przejazdu01 h. 03 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

18:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,59 
Codziennie
04:50
Czas przejazdu55 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

05:45

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
05:15
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

06:15

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
05:45
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

06:45

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
06:20
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

07:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
06:40
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

07:40

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
07:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

08:00

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
07:15
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

08:15

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
07:30
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

08:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
07:45
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

08:45

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
08:20
Czas przejazdu55 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

09:15

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
10:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

11:50

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
11:00
Czas przejazdu55 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

11:55

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
11:20
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

12:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
11:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

12:50

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
12:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

13:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
12:15
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

13:15

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
12:30
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

13:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
12:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

13:50

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
13:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

14:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
13:45
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

14:45

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
14:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

15:00

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
14:20
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

15:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
14:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

15:50

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

16:00

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
15:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

16:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
15:35
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

16:35

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

16:50

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
16:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

17:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

17:20

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
16:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

17:50

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
17:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

18:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
17:30
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

18:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
17:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

18:50

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
18:10
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

19:10

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
18:30
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

19:30

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
18:50
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

19:50

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Codziennie
20:00
Czas przejazdu01 h. 00 min

Nowomoskowsk

Dworzec autobusowy Novomoskovsk-1, ul. 195 Striletskoi Dyvizii 1A

21:00

Dniepr

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Kurchatova 10

5,87 
Popularne kierunki
Do miasta Dniepr
Z miasta Dniepr
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu