Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Novomikhaylovskiy — Izobilny

Najlepsza oferta

Dni parzyste
22:00
Czas przejazdu07 h. 35 min
+1 dzień

Novomikhaylovskiy

Dworzec autobusowy, ul. Myra 73B

05:35
+1 dzień

Izobilny

Policja drogowa, ul. Jusznaja 2A

67,74 

Rozkład jazdy autobusów Novomikhaylovskiy — Izobilny w 2019 roku

Codziennie
22:00
Czas przejazdu07 h. 40 min
+1 dzień

Novomikhaylovskiy

Новомихайловский, Novomikhaylovskiy

05:40
+1 dzień

Izobilny

Dworzec autobusowy, ul. Kolkhoznaja 94

71,80 
Codziennie
22:45
Czas przejazdu07 h. 55 min
+1 dzień

Novomikhaylovskiy

Новомихайловский, Novomikhaylovskiy

06:40
+1 dzień

Izobilny

Dworzec autobusowy, ul. Kolkhoznaja 94

71,80 
Popularne kierunki
Z miasta Novomikhaylovskiy
Do miasta Izobilny
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu