Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Mladá Boleslav — Preszów

Najlepsza oferta

W poniedziałki
10:40
Czas przejazdu12 h. 15 min

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav [*CZ],,Aut.st., Mlada Boleslav

22:55

Preszów

Prešov [*SK],,AS, Presov

137,73 

Rozkład jazdy autobusów Mladá Boleslav — Preszów w 2019 rok

W poniedziałki
12:00
Czas przejazdu12 h. 15 min
+1 dzień

Mladá Boleslav

00:15
+1 dzień

Preszów

140,28 
W dni powszednie
18:20
Czas przejazdu11 h. 20 min
+1 dzień

Mladá Boleslav

Mladá Boleslav [*CZ],,Aut.st., Mlada Boleslav

05:40
+1 dzień

Preszów

Prešov [*SK],,AS, Presov

140,47 
Popularne kierunki
Z miasta Preszów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu