Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweMetz – Dijon

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Metz — Dijon

Najlepsza oferta

pon, czw
08:45
Czas przejazdu03 h. 55 min
Metz
Dworzec autobusowy, al. Amphitheatre 6
12:40
Dijon
Dworzec kolejowy, pl. Gare
170,99 
Przewoźnik: Blablabus
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Metz — Dijon w 2020 roku

Codziennie
10:50
Czas przejazdu03 h. 50 min
Metz
Dworzec autobusowy, al. Amphitheatre 6
14:40
Dijon
Dworzec kolejowy, pl. Gare
197,30 
Przewoźnik: Blablabus
Ocena:
pon, czw
21:00
Czas przejazdu03 h. 55 min
Metz
Dworzec autobusowy, al. Amphitheatre 6
00:55
+1 dzień
Dijon
Dworzec kolejowy, pl. Gare
214,85 
Przewoźnik: Blablabus
Ocena:
pon, śro
16:30
Czas przejazdu04 h. 00 min
Metz
Dworzec autobusowy, al. Amphitheatre 6
20:30
Dijon
Dworzec kolejowy, pl. Gare
241,79 
Przewoźnik: Blablabus
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Metz
Do miasta Dijon
Do miasta Metz
Z miasta Dijon

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu