Bilety autobusoweMatera - Bari

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Matera — Bari

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
08:00
Czas przejazdu01 h. 10 min
Matera
Matera Via Don Luigi Sturzo, Via Don Luigi Sturzo
09:10
Bari
Bari Central Train Station (Via Capruzzi), Via Giuseppe Capruzzi 136
26,57 
Przewoźnik: Marino
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Matera — Bari w 2022 roku

Codziennie
05:30
Czas przejazdu01 h. 05 min
Matera
Matera Via Don Luigi Sturzo, Via Don Luigi Sturzo
06:35
Bari
Bari Central Train Station (Via Capruzzi), Via Giuseppe Capruzzi 136
26,57 
Przewoźnik: Marino
Ocena:
Codziennie
11:40
Czas przejazdu01 h. 10 min
Matera
Matera Via Don Luigi Sturzo, Via Don Luigi Sturzo
12:50
Bari
Bari Central Train Station (Via Capruzzi), Via Giuseppe Capruzzi 136
26,78 
Przewoźnik: Marino
Ocena:
Codziennie
13:15
Czas przejazdu01 h. 10 min
Matera
Matera Via Don Luigi Sturzo, Via Don Luigi Sturzo
14:25
Bari
Bari Central Train Station (Via Capruzzi), Via Giuseppe Capruzzi 136
26,78 
Przewoźnik: Marino
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu01 h. 25 min
Matera
Matera Via Don Luigi Sturzo, Via Don Luigi Sturzo
10:55
Bari
Bari Capruzzi DEA Coffee, Via Giuseppe Capruzzi 136
26,82 
Przewoźnik: Marino
Ocena:
Codziennie
17:15
Czas przejazdu01 h. 10 min
Matera
Matera Via Don Luigi Sturzo, Via Don Luigi Sturzo
18:25
Bari
Bari Central Train Station (Via Capruzzi), Via Giuseppe Capruzzi 136
26,82 
Przewoźnik: Marino
Ocena:
pon, śro, nie
21:10
Czas przejazdu01 h. 10 min
Matera
Matera Villa Longo Stazione, Via Nazionale
22:20
Bari
Bari Porto Lungomare Imperatore Augusto, Lungomare Imperatore Augusto
49,10 
Przewoźnik: Miccolis Spa
Ocena:
Codziennie
19:10
Czas przejazdu01 h. 25 min
Matera
Matera Villa Longo Stazione, Via Nazionale
20:35
Bari
Bari Porto Lungomare Imperatore Augusto, Lungomare Imperatore Augusto
49,16 
Przewoźnik: Miccolis Spa
Ocena:
Codziennie
10:20
Czas przejazdu25 h. 30 min
Matera
Matera Villa Longo Stazione, Via Nazionale
11:50
+1 dzień
Bari
Bari Porto Lungomare Imperatore Augusto, Lungomare Imperatore Augusto
51,63 
Przewoźnik: Miccolis Spa
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Bari
Z miasta Bari
Informacje o trasie autobusu Matera — Bari
9
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 55 min.
Szacowany czas podróży
05:30 — 06:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
21:10 — 22:20
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
15 — 31 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami