Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Magnitogorsk - Chelyabinsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Magnitogorsk — Chelyabinsk

Najlepsza oferta

Codziennie
07:00
Czas przejazdu04 h. 15 min
Magnitogorsk
Kino Sovremennik, ul. Griaznowa 28
11:15
Chelyabinsk
Dworzec kolejowy Chelyabinsk, ploshchad Privokzalnaya 1
28,39 
Przewoźnik: ИП "Семенов А.М."
Autobus: IVECO
Ocena:
3.7

Rozkład jazdy autobusów Magnitogorsk — Chelyabinsk w 2019 roku

Codziennie
10:00
Czas przejazdu04 h. 15 min
Magnitogorsk
Kino Sovremennik, ul. Griaznowa 28
14:15
Chelyabinsk
Dworzec kolejowy Chelyabinsk, ploshchad Privokzalnaya 1
28,39 
Przewoźnik: ИП "Семенов А.М."
Autobus: IVECO
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu04 h. 15 min
Magnitogorsk
Kino Sovremennik, ul. Griaznowa 28
17:45
Chelyabinsk
Dworzec kolejowy Chelyabinsk, ploshchad Privokzalnaya 1
28,39 
Przewoźnik: ИП "Семенов А.М."
Autobus: IVECO
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Magnitogorsk
Do miasta Magnitogorsk
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu