Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Luga — Sankt Petersburg

Najlepsza oferta

Codziennie
19:55
Czas przejazdu02 h. 30 min

Luga

Луга, Luga

22:25

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

21,29 

Rozkład jazdy autobusów Luga — Sankt Petersburg w 2019 roku

Codziennie
09:10
Czas przejazdu02 h. 20 min

Luga

Dworzec autobusowy, ul. Malaya Engineering 12

11:30

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

21,68 
Codziennie
17:25
Czas przejazdu02 h. 10 min

Luga

Dworzec autobusowy, ul. Malaya Engineering 12

19:35

Sankt Petersburg

Przystanek Metro Moskovskaya, metro Moskwa; Perspektywa Moskowskiego 189

22,58 
Codziennie
18:20
Czas przejazdu02 h. 25 min

Luga

Dworzec autobusowy, ul. Malaya Engineering 12

20:45

Sankt Petersburg

Przystanek Metro Moskovskaya, metro Moskwa; Perspektywa Moskowskiego 189

25,16 
Codziennie
12:20
Czas przejazdu02 h. 40 min

Luga

Луга, Luga

15:00

Sankt Petersburg

Dworzec autobusowy Obvodniy, metro Obvodnyy kanal; naberezhnaya Obvodnogo kanala 36

46,13 
Popularne kierunki
Z miasta Luga
Do miasta Luga
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu