Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lubin — Międzyzdroje

Najlepsza oferta

Codziennie
07:20
Czas przejazdu05 h. 30 min

Lubin

Przystanek, al. Komisji Edukacji Narodowej

12:50

Międzyzdroje

Muzeum, ul. Niepodległości 3a

70,00 

Rozkład jazdy autobusów Lubin — Międzyzdroje w 2019 rok

Codziennie
00:30
Czas przejazdu05 h. 30 min

Lubin

Przystanek, al. Komisji Edukacji Narodowej

06:00

Międzyzdroje

Muzeum, ul. Niepodległości 3a

70,00 
Codziennie
00:01
Czas przejazdu06 h. 34 min

Lubin

Przystanek, al. Komisji Edukacji Narodowej

06:35

Międzyzdroje

Muzeum, ul. Niepodległości 3a

76,50 
Poza pią i sob
22:15
Czas przejazdu06 h. 05 min
+1 dzień

Lubin

Przystanek, al. Komisji Edukacji Narodowej

04:20
+1 dzień

Międzyzdroje

ul. Niepodległości/Muzeum, Międzyzdroje

81,60 
Popularne kierunki
Z miasta Lubin
Do miasta Lubin
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu