Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweLotnisko-Palermo-PMO - Palermo

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lotnisko Palermo (PMO) — Palermo

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
23:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
23:59
+1 dzień
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lotnisko Palermo (PMO) — Palermo w 2020 roku

Codziennie
00:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
00:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
00:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
01:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
05:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
05:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
06:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
07:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
07:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
07:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
07:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
08:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
08:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
08:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
08:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
09:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
09:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
09:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
10:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
10:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
10:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
10:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
11:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
11:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
11:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
12:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
12:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
12:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
12:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
13:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
13:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
13:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
14:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
14:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
14:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
14:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
15:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
15:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
15:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
16:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
16:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
16:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
17:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
17:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
17:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
18:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
18:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
18:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
19:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
19:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
19:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
19:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
20:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
20:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
20:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
20:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
21:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
21:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
21:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
21:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
22:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
22:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
22:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
22:30
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
23:20
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:
Codziennie
23:00
Czas przejazdu50 min
Lotnisko Palermo (PMO)
Lotnisko Palermo, ul. Punta Raisi
23:50
Palermo
Palermo Via della Libertà, 106, Via della Libertà 106
26,57 
Przewoźnik: Prestia e Comande
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Palermo
Z miasta Palermo
Informacje o trasie autobusu Lotnisko Palermo (PMO) — Palermo
38
Liczba autobusów w kierunku
0 godz. 50 min.
Szacowany czas podróży
00:00 — 00:50
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:30 — 23:59
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
27 — 27 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami