Busfor + BlaBlaCar = więcej przejazdów niż kiedykolwiek wcześniej

Bilety autobusoweLondyn - Cardiff

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-639a21eb4bf668c3e890b05516ced576.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Londyn — Cardiff

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

W poniedziałki
19:00
Czas przejazdu03 h. 40 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
22:40
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
30,60 
Przewoźnik: National Express
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Londyn — Cardiff w 2021 roku

W poniedziałki
01:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
04:30
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
55,80 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
02:00
Czas przejazdu03 h. 35 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
05:35
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
55,80 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
09:30
Czas przejazdu03 h. 40 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
13:10
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
55,80 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
14:30
Czas przejazdu03 h. 40 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
18:10
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
55,80 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
18:00
Czas przejazdu03 h. 40 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
21:40
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
55,80 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
18:30
Czas przejazdu03 h. 45 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
22:15
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
55,80 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
22:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
01:55
+1 dzień
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
55,80 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
23:59
Czas przejazdu03 h. 16 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
03:15
+1 dzień
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
55,80 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu03 h. 30 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
11:30
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
76,05 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
11:30
Czas przejazdu03 h. 40 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
15:10
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
76,05 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
15:30
Czas przejazdu03 h. 45 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
19:15
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
76,05 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
17:30
Czas przejazdu03 h. 45 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
21:15
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
76,05 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
21:00
Czas przejazdu03 h. 25 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
00:25
+1 dzień
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
76,05 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
10:30
Czas przejazdu03 h. 40 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
14:10
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
91,35 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
12:30
Czas przejazdu03 h. 50 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
16:20
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
91,35 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
13:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
16:55
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
91,35 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
16:30
Czas przejazdu03 h. 45 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
20:15
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
91,35 
Przewoźnik: National Express
Ocena:
W poniedziałki
20:00
Czas przejazdu03 h. 20 min
Londyn
LONDON Victoria Coach Station, ,Victoria Coach Stn, Departures Hall
23:20
Cardiff
CARDIFF Coach Station (Sophia Gardens), Sophia Gardens
91,35 
Przewoźnik: National Express
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Londyn
Do miasta Londyn
Informacje o trasie autobusu Londyn — Cardiff
19
Liczba autobusów w kierunku
3 godz. 35 min.
Szacowany czas podróży
01:00 — 04:30
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:59 — 03:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
29 — 248 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami