Bilety autobusoweLobva - Jekaterynburg

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lobva — Jekaterynburg

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
08:54
Czas przejazdu05 h. 05 min
Lobva
13:59
Jekaterynburg
68,84 
Przewoźnik: Meridian LLC
Autobus: Yutong(СВ)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Lobva — Jekaterynburg w 2022 roku

Codziennie
03:29
Czas przejazdu05 h. 00 min
Lobva
08:29
Jekaterynburg
68,84 
Przewoźnik: Meridian LLC
Autobus: Yutong(СВ)
Ocena:
Codziennie
03:29
Czas przejazdu05 h. 00 min
Lobva
Dworzec autobusowy, ln. Swerdlowa 20
08:29
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Sewerny, metro Uralskaja; ul. Vokzalnaja 15A
68,84 
Przewoźnik: Meridian LLC
Autobus: Yutong(СВ)
Ocena:
Codziennie
07:24
Czas przejazdu05 h. 05 min
Lobva
12:29
Jekaterynburg
68,84 
Przewoźnik: Meridian LLC
Autobus: Yutong(СВ)
Ocena:
Codziennie
07:24
Czas przejazdu05 h. 05 min
Lobva
Dworzec autobusowy, ln. Swerdlowa 20
12:29
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Sewerny, metro Uralskaja; ul. Vokzalnaja 15A
68,84 
Przewoźnik: Meridian LLC
Autobus: Yutong(СВ)
Ocena:
Codziennie
08:54
Czas przejazdu05 h. 05 min
Lobva
Dworzec autobusowy, ln. Swerdlowa 20
13:59
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Sewerny, metro Uralskaja; ul. Vokzalnaja 15A
68,84 
Przewoźnik: Meridian LLC
Autobus: Yutong(СВ)
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Lobva
Informacje o trasie autobusu Lobva — Jekaterynburg
6
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 3 min.
Szacowany czas podróży
03:29 — 08:29
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
08:54 — 13:59
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
69 — 69 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami