Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Lepel — Sankt Petersburg

Najlepsza oferta

Poza wto i nie
22:00
Czas przejazdu09 h. 30 min
+1 dzień

Lepel

Лепель, заправка Лукойл (Трасса М3)

07:30
+1 dzień

Sankt Petersburg

Metro Moskowskaja (wyjście do McDonalds), al. Moskowsky 197A

81,29 

Rozkład jazdy autobusów Lepel — Sankt Petersburg w 2019 rok

Codziennie
23:10
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Lepel

Лепель, Lepel

09:00
+1 dzień

Sankt Petersburg

Metro Zwiozdnaja (naprzeciwko), ul. Lensoveta 88

94,01 
pon, czw, sob
22:10
Czas przejazdu09 h. 50 min
+1 dzień

Lepel

Лепель, Lepel

08:00
+1 dzień

Sankt Petersburg

Metro Zwiozdnaja (naprzeciwko), ul. Lensoveta 88

94,03 
Popularne kierunki
Z miasta Lepel
Do miasta Lepel
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu