Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Krzywy Róg — Velykooleksandrivka

Najlepsza oferta

Codziennie
08:05
Czas przejazdu02 h. 25 min

Krzywy Róg

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A

10:30

Velykooleksandrivka

В.АЛЕКСАНД.Х, Velykooleksandrivka

24,54 

Rozkład jazdy autobusów Krzywy Róg — Velykooleksandrivka w 2019 rok

Codziennie
13:30
Czas przejazdu03 h. 05 min

Krzywy Róg

Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A

16:35

Velykooleksandrivka

В.АЛЕКСАНД.Х, Velykooleksandrivka

29,06 
Poza czw i sob
09:00
Czas przejazdu03 h. 10 min

Krzywy Róg

Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2, ul. Lermontova 42

12:10

Velykooleksandrivka

ЛЮДИВКА КИР., Velykooleksandrivka

29,94 
Popularne kierunki
Do miasta Velykooleksandrivka
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu