Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusowe

Krzywy Róg - Sofijiwka

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Krzywy Róg — Sofijiwka

Najlepsza oferta

Codziennie
17:00
Czas przejazdu35 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
17:35
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
7,69 
Przewoźnik: ФОП МИШКО С.О.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Krzywy Róg — Sofijiwka w 2019 roku

Codziennie
07:00
Czas przejazdu40 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
07:40
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,27 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
W dni powszednie
06:25
Czas przejazdu45 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
07:10
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,60 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МАН (мяг)
Ocena:
pon, wto, sob
08:45
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
09:10
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,60 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, czw, pią
12:10
Czas przejazdu40 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
12:50
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,60 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: НЕОПЛАН (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
12:45
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
13:10
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,60 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
W poniedziałki
14:10
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
14:35
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,60 
Przewoźnik: ФОП ДЖАГАР`ЯНЦ М.А.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
17:05
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
17:30
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,60 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
05:30
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
05:55
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
06:05
Czas przejazdu35 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
06:40
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
06:20
Czas przejazdu29 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2, ul. Lermontova 42
06:49
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: СПРИНТЕР (мяг)
Ocena:
pon, wto
07:05
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
07:30
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
07:15
Czas przejazdu45 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
08:00
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: НЕОПЛАН (мяг)
Ocena:
Codziennie
07:40
Czas przejazdu45 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
08:25
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ПП ГОНЧАР С.А.
Autobus: ЭТАЛОН (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
08:00
Czas przejazdu30 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
08:30
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
08:25
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
08:50
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
09:05
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
09:30
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
09:30
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
09:55
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
10:20
Czas przejazdu40 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
11:00
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, pią
10:45
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
11:10
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
11:05
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
11:30
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, sob
11:30
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
11:55
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
11:55
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
12:20
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
12:20
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
12:45
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
13:05
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
13:30
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
13:30
Czas przejazdu30 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
14:00
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
13:55
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
14:20
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
14:20
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
14:45
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
15:05
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
15:30
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
15:30
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
15:55
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
15:40
Czas przejazdu45 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
16:25
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ФОП `МАЛОХАТЬКО В.В.`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
15:55
Czas przejazdu34 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
16:29
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ.`КРУИЗ-АВТО`
Autobus: ЭТАЛОН (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
16:20
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
16:45
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
16:45
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
17:10
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
17:30
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
17:55
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, czw, pią
17:40
Czas przejazdu50 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
18:30
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ФОП ПОТЯГАЙЛО С.В.
Autobus: ЭТАЛОН (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
17:55
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
18:20
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
18:20
Czas przejazdu20 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
18:40
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
18:45
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
19:10
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
19:05
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
19:30
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, pią
19:30
Czas przejazdu29 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
19:59
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
19:55
Czas przejazdu29 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
20:24
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
21:00
Czas przejazdu25 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Centralny, ul. Dnipropetrovske szosa 1A
21:25
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,63 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
pon, wto, pią, sob
07:30
Czas przejazdu41 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Terny, ul. Bairachna 2B
08:11
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,82 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Codziennie
14:45
Czas przejazdu41 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Terny, ul. Bairachna 2B
15:26
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
8,82 
Przewoźnik: ТОВ `АВТОТРАНССЕРВIС`
Autobus: ЭТАЛОН (мяг)
Ocena:
Codziennie
11:00
Czas przejazdu01 h. 20 min
Krzywy Róg
Dworzec autobusowy Krzywy Róg-2, ul. Lermontova 42
12:20
Sofijiwka
Dworzec autobusowy, ul. Nezalesznosti 44A
9,94 
Przewoźnik: ФОП МИШКО С.О.
Autobus: МЕРСЕДЕС (мяг)
Ocena:
Popularne kierunki
Do miasta Sofijiwka
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu