Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Krzemieniec — Wiśniowiec

Najlepsza oferta

Codziennie
08:00
Czas przejazdu39 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

08:39

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,43 

Rozkład jazdy autobusów Krzemieniec — Wiśniowiec w 2019 rok

Codziennie
07:20
Czas przejazdu35 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

07:55

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,48 
Codziennie
08:30
Czas przejazdu38 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

09:08

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,48 
Codziennie
13:20
Czas przejazdu35 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

13:55

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,48 
Codziennie
14:55
Czas przejazdu38 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

15:33

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,48 
Codziennie
06:00
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

06:37

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,50 
Codziennie
06:35
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

07:12

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,50 
Codziennie
12:00
Czas przejazdu39 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

12:39

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,50 
Codziennie
13:00
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

13:37

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,50 
Codziennie
10:40
Czas przejazdu38 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

11:18

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,53 
Codziennie
17:00
Czas przejazdu38 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

17:38

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,53 
Codziennie
07:05
Czas przejazdu33 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

07:38

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,55 
Codziennie
08:45
Czas przejazdu39 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

09:24

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,55 
Codziennie
09:30
Czas przejazdu38 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

10:08

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,55 
Codziennie
12:25
Czas przejazdu35 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

13:00

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,55 
Codziennie
14:05
Czas przejazdu39 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

14:44

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,55 
Codziennie
15:50
Czas przejazdu38 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

16:28

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,55 
Codziennie
05:05
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

05:42

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,58 
Poza nie
05:35
Czas przejazdu33 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

06:08

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,58 
Codziennie
09:15
Czas przejazdu36 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

09:51

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,58 
Codziennie
10:05
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

10:42

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,58 
Codziennie
11:15
Czas przejazdu33 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

11:48

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,58 
Codziennie
14:30
Czas przejazdu36 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

15:06

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,58 
Codziennie
06:45
Czas przejazdu39 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

07:24

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,61 
Codziennie
15:20
Czas przejazdu39 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

15:59

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,61 
Codziennie
07:35
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

08:12

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,82 
Codziennie
08:15
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

08:52

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,82 
Codziennie
10:25
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

11:02

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,82 
Codziennie
12:40
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

13:17

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,82 
Codziennie
16:20
Czas przejazdu37 min

Krzemieniec

Dworzec autobusowy, ul.Dubeńska 138

16:57

Wiśniowiec

ВИШНІВЕЦЬ,

3,82 
Popularne kierunki
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu