Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Krzemieńczuk — Wielkie Soroczyńce

Najlepsza oferta

Codziennie
12:30
Czas przejazdu03 h. 15 min

Krzemieńczuk

КРЕМЕНЧУК АС, вул. Воровського, 32/6

15:45

Wielkie Soroczyńce

В.СОРО-ЦI АС,

22,52 

Rozkład jazdy autobusów Krzemieńczuk — Wielkie Soroczyńce w 2019 rok roku

Codziennie
08:30
Czas przejazdu03 h. 27 min

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6

11:57

Wielkie Soroczyńce

В.СОРО-ЦI АС,

24,57 
Codziennie
08:00
Czas przejazdu03 h. 57 min

Krzemieńczuk

Dworzec autobusowy Kremenchuk, ul. Teatralna 32/6

11:57

Wielkie Soroczyńce

В.СОРО-ЦI АС,

24,94 
Popularne kierunki
Z miasta Wielkie Soroczyńce
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu