Bilety autobusoweKazań - Samara

/packs/_/assets/javascripts/new/app/react/components/Banners/TrafficRedirection/banner_search_dotpl_pl-902e2186e95f932d1181cdd08116e09b.svg

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kazań — Samara

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
07:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Kazań
13:00
Samara
53,81 
Przewoźnik: Melnik V.N. PI
Autobus: Hyundai Grand Starex
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Kazań — Samara w 2021 roku

Codziennie
07:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Kazań
Hotel Korston, ul. Nikolaja Jershowa 1A
13:00
Samara
Centrum handlowe Aurora Mall, ul. Aerodromnaja 47A
53,81 
Przewoźnik: Melnik V.N. PI
Autobus: Hyundai Grand Starex
Ocena:
4.8
Codziennie
11:00
Czas przejazdu05 h. 00 min
Kazań
Hotel Korston, ul. Nikolaja Jershowa 1A
16:00
Samara
Centrum handlowe Aurora Mall, ul. Aerodromnaja 47A
53,81 
Przewoźnik: Melnik V.N. PI
Autobus: Hyundai Grand Starex
Ocena:
4.2
Codziennie
11:00
Czas przejazdu04 h. 00 min
Kazań
16:00
Samara
53,81 
Przewoźnik: Melnik V.N. PI
Autobus: Hyundai Grand Starex
Ocena:
Codziennie
15:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Kazań
Hotel Korston, ul. Nikolaja Jershowa 1A
21:00
Samara
Centrum handlowe Aurora Mall, ul. Aerodromnaja 47A
53,81 
Przewoźnik: Melnik V.N. PI
Autobus: Hyundai Grand Starex
Ocena:
4.9
Codziennie
19:00
Czas przejazdu06 h. 00 min
Kazań
Hotel Korston, ul. Nikolaja Jershowa 1A
01:00
+1 dzień
Samara
Centrum handlowe Aurora Mall, ul. Aerodromnaja 47A
53,81 
Przewoźnik: Melnik V.N. PI
Autobus: Hyundai Grand Starex
Ocena:
4.5
Codziennie
10:20
Czas przejazdu05 h. 40 min
Kazań
17:00
Samara
60,68 
Przewoźnik: ООО "ТК "Буревестник"
Autobus: MERCEDES (19) У797НО116
Ocena:
4.0
pon, wto, śro, pią
07:20
Czas przejazdu07 h. 00 min
Kazań
15:20
Samara
61,59 
Przewoźnik: КПАТП-1 АО
Autobus: HYUNDAI (43), р055рр116
Ocena:
Codziennie
20:15
Czas przejazdu08 h. 00 min
Kazań
05:15
+1 dzień
Samara
61,59 
Przewoźnik: ЕКА Самара
Autobus: MAN (57), с711кр 163
Ocena:
4.3

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Z miasta Kazań
Do miasta Samara
Do miasta Kazań
Z miasta Samara
Informacje o trasie autobusu Kazań — Samara
9
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 51 min.
Szacowany czas podróży
07:00 — 13:00
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
20:15 — 05:15
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
54 — 71 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami