Moje konto
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Kazań — Perm

Najlepsza oferta

Codziennie
21:00
Czas przejazdu12 h. 30 min
Kazań
Sklep MAX&Co, ul. Nekrasowa 7
09:30
+1 dzień
Perm
Księgarnia Azbuka, ul. Lenina 49
88,06 
Przewoźnik: IP Amelchenko A.S.
Autobus: Ford Transit
Ocena:
3.8

Rozkład jazdy autobusów Kazań — Perm w 2019 roku

pon, sob
18:40
Czas przejazdu12 h. 50 min
Kazań
Przystanek (blisko McDonalds), Mamadyshsky trakt 10
07:30
+1 dzień
Perm
Ulica Popowa, ul. Popowa
92,26 
Przewoźnik: ООО Пермские автобусные линии
Autobus: Setra 49C
Ocena:
4.4
pon, sob
18:40
Czas przejazdu12 h. 39 min
Kazań
Przystanek (blisko McDonalds), Mamadyshsky trakt 10
07:19
+1 dzień
Perm
Sosnowy Bor, ul. Jakuckaja
92,26 
Przewoźnik: ООО Пермские автобусные линии
Autobus: Setra 49C
Ocena:
4.4
pon, sob
18:40
Czas przejazdu12 h. 29 min
Kazań
Przystanek (blisko McDonalds), Mamadyshsky trakt 10
07:09
+1 dzień
Perm
Przystanek ul. Geroja Liadowa, ul. Semafornaja 1/1
92,26 
Przewoźnik: ООО Пермские автобусные линии
Autobus: Setra 49C
Ocena:
4.4
pon, sob
18:00
Czas przejazdu09 h. 40 min
Kazań
Dworzec autobusowy Stoliczny, metro Ploshchad Gabdully Tukaya; ul. Devyatayeva 15
05:40
+1 dzień
Perm
Пермь АВ / Пермь, шоссе Космонавтов, Россия|Пермский край|
93,64 
Przewoźnik: ПЕРМСКИЕ АВТОБУСНЫЕ ЛИНИИ ООО
Autobus: SETRA S-215H (49), ас772 59
Ocena:
Poza pią
21:10
Czas przejazdu10 h. 50 min
Kazań
Dworzec autobusowy Stoliczny, metro Ploshchad Gabdully Tukaya; ul. Devyatayeva 15
10:00
+1 dzień
Perm
Пермь АВ / Пермь, шоссе Космонавтов, Россия|Пермский край|
102,29 
Przewoźnik: ТК ЯКОРЬ ООО
Autobus: MERSEDES (44), ан332 21
Ocena:
4.2
Popularne kierunki
Z miasta Kazań
Do miasta Perm
Z miasta Perm
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu