Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Kamensk-Shakhtinskiy — Yegorlykskaya w 2019 rok roku

07:50
Rynek "Ameryka"; M-4 Don; kilometr 930
Czas przejazdu 07 h. 55 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
15:45
Dworzec Autobusowy; ul. Woroshilowa 140
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:00
Каменск (пост ГАИ); Kamensk-Shakhtinskiy
Czas przejazdu 04 h. 00 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:00
Dworzec Autobusowy; ul. Woroshilowa 140
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
02:35
Каменск (пост ГАИ); Kamensk-Shakhtinskiy
Czas przejazdu 02 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:40
Dworzec Autobusowy; ul. Woroshilowa 140
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy W poniedziałki
Codziennie
07:50
Czas przejazdu 07 h. 55 min

Kamensk-Shakhtinskiy

Rynek "Ameryka"; M-4 Don; kilometr 930

15:45

Yegorlykskaya

Dworzec Autobusowy; ul. Woroshilowa 140

89
07:50
Kamensk-Shakhtinskiy
Rynek "Ameryka"; M-4 Don; kilometr 930
15:45
Yegorlykskaya
Dworzec Autobusowy; ul. Woroshilowa 140
  • Autobus
  • Временная схема
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ООО "Ставрополь-Транстур"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
08:00
Czas przejazdu 04 h. 00 min

Kamensk-Shakhtinskiy

Каменск (пост ГАИ); Kamensk-Shakhtinskiy

12:00

Yegorlykskaya

Dworzec Autobusowy; ul. Woroshilowa 140

100
08:00
Kamensk-Shakhtinskiy
Каменск (пост ГАИ); Kamensk-Shakhtinskiy
12:00
Yegorlykskaya
Dworzec Autobusowy; ul. Woroshilowa 140
  • Autobus
  • Временная схема
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ООО "Ставрополь-Транстур"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

W poniedziałki
02:35
Czas przejazdu 02 h. 05 min

Kamensk-Shakhtinskiy

Каменск (пост ГАИ); Kamensk-Shakhtinskiy

04:40

Yegorlykskaya

Dworzec Autobusowy; ul. Woroshilowa 140

103
02:35
Kamensk-Shakhtinskiy
Каменск (пост ГАИ); Kamensk-Shakhtinskiy
04:40
Yegorlykskaya
Dworzec Autobusowy; ul. Woroshilowa 140
  • Autobus
  • Временная схема
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ООО "Ставрополь-Транстур"

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Yegorlykskaya
Z miasta Yegorlykskaya
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!