Prosimy o zapoznanie się z najnowszymi informacjami dot. koronawirusa w Europie. Sprawdź tutaj

Bilety autobusoweJekaterynburg - Nizhnyaya-Tura

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Jekaterynburg — Nizhnyaya Tura

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Poza sob
23:48
Czas przejazdu04 h. 54 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
04:42
+1 dzień
Nizhnyaya Tura
Dworzec autobusowy, ul. Dekabristow 2A
40,34 
Przewoźnik: ООО "Уралэкспресс"
Autobus: 43 Мест. Марка- Киа Гранбирд-43м
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Jekaterynburg — Nizhnyaya Tura w 2020 roku

Codziennie
06:36
Czas przejazdu03 h. 59 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
10:35
Nizhnyaya Tura
Dworzec autobusowy, ul. Dekabristow 2A
40,34 
Przewoźnik: ООО "Уралэкспресс"
Autobus: 43 Мест. Марка- Киа Гранбирд-43м
Ocena:
Codziennie
11:21
Czas przejazdu04 h. 09 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
15:30
Nizhnyaya Tura
Dworzec autobusowy, ul. Dekabristow 2A
40,34 
Przewoźnik: ООО "Уралэкспресс"
Autobus: 16 Мест. Марка- Форд Транзит-16м
Ocena:
pon, śro, czw, pią
19:11
Czas przejazdu04 h. 29 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
23:40
Nizhnyaya Tura
Dworzec autobusowy, ul. Dekabristow 2A
40,34 
Przewoźnik: ООО "Уралэкспресс"
Autobus: 16 Мест. Марка- Форд Транзит-16м
Ocena:
Codziennie
10:21
Czas przejazdu05 h. 18 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
15:39
Nizhnyaya Tura
Dworzec autobusowy, ul. Dekabristow 2A
45,81 
Przewoźnik: ООО "БРиСК" г.Нижний Тагил
Autobus: 43 Мест. Марка- Санг Юнг-43м
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Nizhnyaya Tura
Z miasta Nizhnyaya Tura
Informacje o trasie autobusu Jekaterynburg — Nizhnyaya Tura
5
Liczba autobusów w kierunku
4 godz. 33 min.
Szacowany czas podróży
06:36 — 10:35
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:48 — 04:42
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
40 — 47 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami