Koronawirus
Koronawirus
Prosimy o zapoznanie się z listą krajów, które zamknęły granice. >> Sprawdź tutaj >>
logo
Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweJekaterynburg – Kungur

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Jekaterynburg — Kungur

Godzina odjazdu i przyjazdu czasu lokalnego

Najlepsza oferta

Codziennie
12:18
Czas przejazdu05 h. 30 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
17:48
Kungur
пов.г.Кунгур, Kungur
47,74 
Przewoźnik: ООО "Сосновское АТП"
Autobus: 41 Мест. Марка- Хундай Аэро Спейс-41м
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Jekaterynburg — Kungur w 2020 roku

W poniedziałki
18:28
Czas przejazdu04 h. 52 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
23:20
Kungur
пов. г.Кунгур, Kungur
49,24 
Przewoźnik: ООО «Пермские автобусные линии»
Autobus: 35 Мест. Марка- Хайгер-35м
Ocena:
Codziennie
23:30
Czas przejazdu05 h. 28 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
04:58
+1 dzień
Kungur
пов. г.Кунгур, Kungur
49,24 
Przewoźnik: ООО «Пермские автобусные линии»
Autobus: 49 Мест. Марка- Мерседес-49м
Ocena:

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu

Popularne kierunki
Do miasta Kungur
Z miasta Kungur
Informacje o trasie autobusu Jekaterynburg — Kungur
3
Liczba autobusów w kierunku
5 godz. 16 min.
Szacowany czas podróży
12:18 — 17:48
Pierwszy autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
23:30 — 04:58
Ostatni autobus odjeżdża i przyjeżdża (czas lokalny)
34 — 34 zł
Zakres cen w tym kierunku między miastami