Moje konto
PL
Polski
English

Bilety autobusoweJekaterynburg – Chelyabinsk

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Jekaterynburg — Chelyabinsk

Najlepsza oferta

Poza czw i pią
22:20
Czas przejazdu03 h. 20 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
01:40
+1 dzień
Chelyabinsk
Dworzec autobusowy Centralny (Junost), al. Sverdlowsky 51
31,40 
Przewoźnik: ООО "Урал-Авто" г. Екатеринбург
Autobus: 49 Мест. Марка- Неоплан-49м
Ocena:

Rozkład jazdy autobusów Jekaterynburg — Chelyabinsk w 2020 roku

Poza pią i sob
20:50
Czas przejazdu03 h. 30 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
00:20
+1 dzień
Chelyabinsk
Dworzec autobusowy Centralny (Junost), al. Sverdlowsky 51
31,86 
Przewoźnik: ИП Капустин Константин Сергеевич
Autobus: 45 Мест. Марка- Нефаз-45м
Ocena:
pon, wto, czw, pią
23:20
Czas przejazdu03 h. 20 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
02:40
+1 dzień
Chelyabinsk
Dworzec autobusowy Centralny (Junost), al. Sverdlowsky 51
31,86 
Przewoźnik: ООО "ЕТЭК-82" г.Екатеринбург
Autobus: 39 Мест. Марка- Ютонг-39м
Ocena:
Codziennie
08:10
Czas przejazdu03 h. 35 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
11:45
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
32,49 
Przewoźnik: ГУП СО "СООПА"
Autobus: 41 Мест. Марка- Киа Гранбирд-41м
Ocena:
4.8
Codziennie
21:35
Czas przejazdu03 h. 50 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
01:25
+1 dzień
Chelyabinsk
Dworzec autobusowy Centralny (Junost), al. Sverdlowsky 51
34,33 
Przewoźnik: ООО "Магнитогорское автотранспортное предприятие"
Autobus: 43 Мест. Марка- Киа Гранбирд-43м
Ocena:
Codziennie
07:50
Czas przejazdu03 h. 29 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
11:19
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ООО «Урал-Авто» г. Екатеринбург
Autobus: 19 Мест. Марка- Мерседес -19м
Ocena:
Codziennie
08:30
Czas przejazdu03 h. 25 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
11:55
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ООО «Урал-Авто» г. Екатеринбург
Autobus: 19 Мест. Марка- Мерседес -19м
Ocena:
Codziennie
09:40
Czas przejazdu03 h. 25 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
13:05
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ООО «Урал-Авто» г. Екатеринбург
Autobus: 19 Мест. Марка- Мерседес -19м
Ocena:
Codziennie
10:30
Czas przejazdu03 h. 30 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
14:00
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ООО «Урал-Авто» г. Екатеринбург
Autobus: 19 Мест. Марка- Мерседес -19м
Ocena:
pon, śro, nie
10:50
Czas przejazdu03 h. 35 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
14:25
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ИП Капустин Константин Сергеевич
Autobus: 20 Мест. Марка- Фольксваген-20м
Ocena:
Codziennie
11:50
Czas przejazdu03 h. 35 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
15:25
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ООО "Автотранспортное предприятие №4"
Autobus: 45 Мест. Марка- Волжанин-45м
Ocena:
Codziennie
12:10
Czas przejazdu03 h. 30 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
15:40
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ООО «Урал-Авто» г. Екатеринбург
Autobus: 19 Мест. Марка- Мерседес -19м
Ocena:
Codziennie
14:50
Czas przejazdu03 h. 25 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
18:15
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ООО «Урал-Авто» г. Екатеринбург
Autobus: 19 Мест. Марка- Мерседес -19м
Ocena:
Codziennie
17:10
Czas przejazdu03 h. 25 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
20:35
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ООО «Урал-Авто» г. Екатеринбург
Autobus: 19 Мест. Марка- Мерседес -19м
Ocena:
Poza wto
17:40
Czas przejazdu03 h. 35 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
21:15
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ИП Говорухин В.А. г. Екатеринбург
Autobus: 19 Мест. Марка- Фольксваген Крафт-19м
Ocena:
Codziennie
19:15
Czas przejazdu03 h. 35 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
22:50
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
35,63 
Przewoźnik: ИП Говорухин В.А. г. Екатеринбург
Autobus: 19 Мест. Марка- Фольксваген Крафт-19м
Ocena:
4.7
Poza pią i sob
15:30
Czas przejazdu03 h. 51 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
19:21
Chelyabinsk
Dworzec autobusowy Centralny (Junost), al. Sverdlowsky 51
37,61 
Przewoźnik: ИП Дудка А.Н. г.Троицк
Autobus: 20 Мест. Марка- Фольксваген-20м
Ocena:
Codziennie
05:30
Czas przejazdu03 h. 19 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
08:49
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
38,91 
Przewoźnik: ООО "Сосновское АТП"
Autobus: 41 Мест. Марка- Хундай Аэро Спейс-41м
Ocena:
4.9
Poza nie
14:10
Czas przejazdu03 h. 24 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
17:34
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
38,91 
Przewoźnik: ООО «Пятый автобусный парк» г.Челябинск
Autobus: 43 Мест. Марка- Хундай -43м
Ocena:
Codziennie
15:10
Czas przejazdu03 h. 24 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
18:34
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
38,91 
Przewoźnik: ООО «Пятый автобусный парк» г.Челябинск
Autobus: 43 Мест. Марка- Хундай -43м
Ocena:
Codziennie
15:50
Czas przejazdu03 h. 24 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
19:14
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
38,91 
Przewoźnik: ООО «Пятый автобусный парк» г.Челябинск
Autobus: 43 Мест. Марка- Хундай -43м
Ocena:
Codziennie
16:30
Czas przejazdu03 h. 19 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
19:49
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
38,91 
Przewoźnik: ООО «Пятый автобусный парк» г.Челябинск
Autobus: 43 Мест. Марка- Хундай -43м
Ocena:
Codziennie
18:30
Czas przejazdu03 h. 24 min
Jekaterynburg
Dworzec autobusowy Juszny, metro Czkalowskaja; ul. 8 Marta 145
21:54
Chelyabinsk
Czerkasskaja ulica, Swerdlowsky trakt 12k2
38,91 
Przewoźnik: ООО «Пятый автобусный парк» г.Челябинск
Autobus: 43 Мест. Марка- Хундай -43м
Ocena:
Popularne kierunki
Z miasta Chelyabinsk

Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu