Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Jaworów — Opatów w 2019 rok roku

11:30
Stacja benzynowa Ukrnafta; ul. Velyke Peredmistya
Czas przejazdu 05 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50
Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy wto, pią, nie
11:30
Przystanek; ul. Makoveia 66
Czas przejazdu 06 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50
Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, czw, sob
11:30
Przystanek; ul. Makoveia 66
Czas przejazdu 05 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:50
Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy pon, śro, sob
wto, pią, nie
11:30
Czas przejazdu 05 h. 20 min

Jaworów

Stacja benzynowa Ukrnafta; ul. Velyke Peredmistya

16:50

Opatów

Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19

70
11:30
Jaworów
Stacja benzynowa Ukrnafta; ul. Velyke Peredmistya
11:35
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
13:10
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
14:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
15:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy - Parking; ul. gen.Leopolda Okulickiego"
16:10
Sandomierz
"Dworzec Kolejowy; ul. Lwowska 38"
16:50
Opatów
Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19
  • Autobus
  • Setra
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • Pankiv V.І. FD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, czw, sob
11:30
Czas przejazdu 06 h. 20 min

Jaworów

Przystanek; ul. Makoveia 66

16:50

Opatów

Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19

80
11:30
Jaworów
Przystanek; ul. Makoveia 66
16:50
Opatów
Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

pon, śro, sob
11:30
Czas przejazdu 05 h. 20 min

Jaworów

Przystanek; ul. Makoveia 66

16:50

Opatów

Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19

90
11:30
Jaworów
Przystanek; ul. Makoveia 66
12:25
Krakowiec
"Зупинка "КПП"; Krakowiec"
12:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
"Przystanek PPC; Korczowa"
13:20
Jarosław
"Dworzec Kolejowy; plac Więźniów Oświęcimia 1"
14:15
Rzeszów
"Dworzec kolejowy Wagabunda; pl. Dworcowy 3"
14:40
Lotnisko Rzeszów Jasionka
"Lotnisko Rzeszów-Jasionka; ul. Jasionka 942"
15:30
Stalowa Wola
"Dworzec autobusowy - Parking; ul. gen.Leopolda Okulickiego"
16:10
Sandomierz
"Dworzec Kolejowy; ul. Lwowska 38"
16:50
Opatów
Dworzec autobusowy; ul.Henryka Sienkiewicza 19
  • Autobus
  • Scania Irizar
  • Dodatkowo
  • Regularny przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Do miasta Opatów
Z miasta Opatów
Zniżki, newsletter i nowości od Busfor

Zapisz się i bądź na bieżąco!