Twoje konto
Pol
Polski
English

Rozkład jazdy autobusów Jaworów — Opatów w 2019 rok roku

pon, wto, śro, sob, nie
11:30
6 godz. 20 min w drodze

Jaworów

Przystanek, ul. Makoveia 66

16:50

Opatów

Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19

90,00 
11:30
Jaworów
Przystanek, ul. Makoveia 66
16:50
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA
pon, wto, śro, pią, sob, nie
11:30
5 godz. 20 min w drodze

Jaworów

Przystanek, ul. Makoveia 66

16:50

Opatów

Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19

90,00 
11:20
Jaworów
Przystanek, ul. Makoveia 66
12:25
Krakowiec
Зупинка "КПП", Krakowiec
12:25
Korczowa PC (Polska/Ukraina)
Przystanek PPC, Korczowa
13:20
Jarosław
Dworzec Kolejowy, plac Więźniów Oświęcimia 1
14:15
Rzeszów
Dworzec kolejowy Wagabunda, pl. Dworcowy 3
14:40
Lotnisko Rzeszów Jasionka
Lotnisko Rzeszów-Jasionka, ul. Jasionka 942
15:30
Stalowa Wola
Dworzec autobusowy - Parking, ul. gen.Leopolda Okulickiego
16:10
Sandomierz
Dworzec Kolejowy, ul. Lwowska 38
16:50
Opatów
Dworzec autobusowy, ul.Henryka Sienkiewicza 19
Punkty pośrednie (7)
  • Dodatkowo
  • W przypadku podróży międzynarodowej należy pamiętać o paszporcie
  • Pamiętaj o okazaniu biletu podczas wsiadania
  • Przejazd standardowy
  • Przewoźnik
  • TRANS-EUROPA
  • Scania Irizar
Popularne kierunki
Do miasta Opatów
Z miasta Opatów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zamknięcie sprzedaży dla subskrybentów i na pomysły tanich podróży