Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Jaremcze — Buczacz w 2018 rok roku

07:15
Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234
Czas przejazdu 04 h. 20 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
11:35
БУЧАЧ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
16:00
Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234
Czas przejazdu 03 h. 05 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
19:05
БУЧАЧ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
12:30
Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234
Czas przejazdu 04 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
16:45
БУЧАЧ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
08:30
Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234
Czas przejazdu 04 h. 15 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
12:45
БУЧАЧ;
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
07:15
Czas przejazdu 04 h. 20 min

Jaremcze

Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234

11:35

Buczacz

БУЧАЧ;

20
07:15
Jaremcze
Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234
11:35
Buczacz
БУЧАЧ;
  • Autobus
  • БАЗ-29
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
16:00
Czas przejazdu 03 h. 05 min

Jaremcze

Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234

19:05

Buczacz

БУЧАЧ;

22
16:00
Jaremcze
Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234
19:05
Buczacz
БУЧАЧ;
  • Autobus
  • БАЗ-29
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
12:30
Czas przejazdu 04 h. 15 min

Jaremcze

Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234

16:45

Buczacz

БУЧАЧ;

26
12:30
Jaremcze
Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234
16:45
Buczacz
БУЧАЧ;
  • Autobus
  • БАЗ-29
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • БОЧКОР І СИНИ ТОВ

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
08:30
Czas przejazdu 04 h. 15 min

Jaremcze

Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234

12:45

Buczacz

БУЧАЧ;

27
08:30
Jaremcze
Dworzec autobusowy Jaremcze; ul. Swobody 234
12:45
Buczacz
БУЧАЧ;
  • Autobus
  • МАН-25
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • ЯРТРАНС ПП

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Buczacz