Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Heniczesk — Dniepr

Najlepsza oferta

Codziennie
11:00
Czas przejazdu07 h. 10 min

Heniczesk

Dworzec autobusowy Genichesk, provulok Kozakova 6

18:10

Dniepr

ДНІПРО(ДНІПРОПЕТРОВСЬК),

46,74 

Rozkład jazdy autobusów Heniczesk — Dniepr w 2019 rok roku

Codziennie
15:00
Czas przejazdu05 h. 00 min

Heniczesk

ATB-Market (parking), prospekt Myru 68

20:00

Dniepr

McDonalds, pl. Staromostowaja 5

57,88 
Codziennie
15:00
Czas przejazdu02 h. 50 min

Heniczesk

ATB-Market (parking), prospekt Myru 68

17:50

Dniepr

McDonalds, pl. Staromostowaja 5

60,93 
Popularne kierunki
Do miasta Dniepr
Z miasta Dniepr
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu