Moje Bilety
PL
Polski
English

Wybierz datę, aby kupić bilet na autobus Hanower — Chorzów

Najlepsza oferta

pon, śro, sob
19:25
Czas przejazdu13 h. 25 min
+1 dzień

Hanower

Dworzec autobusowy, Rundestrasse; dom 12

08:50
+1 dzień

Chorzów

Stacja paliw Madeltrans, ul. Wieniawskiego 18

199,00 

Rozkład jazdy autobusów Hanower — Chorzów w 2019 rok roku

Codziennie
21:50
Czas przejazdu10 h. 50 min
+1 dzień

Hanower

Dworzec autobusowy, Rundestrasse; dom 12

08:40
+1 dzień

Chorzów

Pl. Powstańców Śl., Chorzów

286,00 
Codziennie
22:45
Czas przejazdu11 h. 25 min
+1 dzień

Hanower

HANNOVER, ZOB - Rundestrasse 12

10:10
+1 dzień

Chorzów

Przystanek, plac Powstańców Śląskich

291,72 
Popularne kierunki
Z miasta Hanower
Do miasta Chorzów
Do miasta Hanower
Z miasta Chorzów
Rabaty do 70% na przejazdy autokarowe

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać promocyjne kody
oraz czytać artykuły o tanim podróżowaniu