Obsługa klienta
Moje bilety
Pol

Rozkład jazdy autobusów Hamm — Słupsk w 2018 rok roku

16:10
Hbf, Westseite, Unionstr.; Hamm
Czas przejazdu 11 h. 50 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
04:00+1 dzień
Dworzec Kolejowy; ul. Hugona Kołłątaja
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
21:40
HAMM; Hbf - Westseite - Unionstrasse
Czas przejazdu 12 h. 10 min
Bezpośredni przejazd
Szczegóły połączenia
09:50+1 dzień
Dworzec autobusowy; ul. H.Kołłątaja 15
rozwiń szczegóły
Rozkład jazdy Codziennie
Codziennie
16:10
Czas przejazdu 11 h. 50 min
+1 dzień

Hamm

Hbf, Westseite, Unionstr.; Hamm

04:00
+1 dzień

Słupsk

Dworzec Kolejowy; ul. Hugona Kołłątaja

219
16:10
Hamm
Hbf, Westseite, Unionstr.; Hamm
04:00
+1 dzień
Słupsk
Dworzec Kolejowy; ul. Hugona Kołłątaja
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • EST-LOREK

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Codziennie
21:40
Czas przejazdu 12 h. 10 min
+1 dzień

Hamm

HAMM; Hbf - Westseite - Unionstrasse

09:50
+1 dzień

Słupsk

Dworzec autobusowy; ul. H.Kołłątaja 15

305
21:40
Hamm
HAMM; Hbf - Westseite - Unionstrasse
09:50
+1 dzień
Słupsk
Dworzec autobusowy; ul. H.Kołłątaja 15
  • Dodatkowo
  • Niestandardowy przejazd
  • Wejście z dowodem osobistym
  • Przy wsiadaniu niezbędny jest wydrukowany bilet
  • Regularny przejazd
  • Przewoźnik
  • SINDBAD

Nie udało się zestawić średnich ocen z powodu niedostatecznej ilości opinii użytkowników. Proszę, podziel się swoimi wrażeniami z przejazdu

Popularne kierunki
Z miasta Hamm
Do miasta Hamm
Z miasta Słupsk
Podróż powrotna: